Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő szólít le férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő szólít le férfit akkor mit gondoltok? Bátor hogy megtette vagy nevetséges?

Figyelt kérdés

Senki nem kezdeményez nálam nem értem miért.

31N



2020. febr. 23. 15:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
67%

A legtöbb mai férfi...férfi...fenét...szóval a mai palik fosnak a nőktől.


ÉN megszoktam, hogy a nők kezdeményeznek. Nem zavar, igaz én nem vagyok sem maradi, sem kisfiú, sem félhomár.

2020. febr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
88%
Engem szólított már le nő. Nincs benne semmi nevetséges.
2020. febr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
93%
Helyzetfüggő. Ha látod,hogy bejössz a pasinak,csak bátortalan,tehetsz lépést Felé. Bár én meghagyom a kezdeményezés jogát a férfiaknak,amellett,hogy egy bátorító mosolyt elengedek Felé ha nagyon bejön,és tudom,hogy nincs párkapcsolata.
2020. febr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Eddig én is úgy voltam vele,hogy a férfiak dolga most már lehet tennem kell valamit mert nem figyelnek fel rám.
2020. febr. 23. 15:59
 5/30 anonim ***** válasza:
35%

1. Fiatal vagy hozzám.

2. Messzi vagy tőlem.

Miért lenne nevetséges?

2020. febr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
86%
azt gondolom hogy bátor nő :)
2020. febr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
14%
Vagy nagyon szép vagy nagyon csúnya vagy,ez az oka?
2020. febr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
81%

" most már lehet tennem kell valamit mert nem figyelnek fel rám."


Ezzel már kilométerekkel előrébb vagy, mint a nők döntő többsége, aki arra vár, hogy az ölébe hulljanak a legjobb pasik, anélkül a kisujját is megmozdítaná.

2020. febr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
21%
Nem véletlenül fosunk egyes, ha nem vagy 10/10-es csávó akkor nagyon könnyen megszivhatod ezeket a szituációkat. A kerdezonek meg bátor, de engem már nem szokott meghatni, volt is egy kérdésem, ami törölve lett mert állítólag provokáló, de ez rám vonatkozik mert én ronda vagyok és azért találnak be, hogy lelkiszemeteslada legyek, amiből nem kérek. De aki jól néz ki biztos veszi majd a lapot.
2020. febr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Azért vannak fokozatok! Ha utcán odamész egy idegenhez, hogy helló, dugunk? Na az írtó gáz, de pl. vonaton vagy egy rendezvényen megszólítasz valakit egy odakapcsolódó témával, az teljesen rendben van.
2020. febr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!