Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő szólít le férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő szólít le férfit akkor mit gondoltok? Bátor hogy megtette vagy nevetséges?

Figyelt kérdés

Senki nem kezdeményez nálam nem értem miért.

31N



2020. febr. 23. 15:48
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
36%
Jó pasinál nem mernék kezdeményezni,aki kevésbé az...és még az első lépést is én tegyem meg...na, Ő meg nem kellene.
2020. febr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom miért írják ennyien ezt a vonatos, tömegközlekedéses dolgot. Én már lassan 20 éve tömegközlekedek, de életemben nem láttam olyat, hogy idegenek ott elkezdjenek beszélni. Mármint fiatal pasi+nő, ismerkedési szándékkal. Az, hogy nagyapó/nagyanyó elkezdi lökni a sódert bárkinek azt nem számolom ide.
2020. febr. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
67%
A valóságban ilyen úgyse történik.
2020. febr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
63%
11#, ó, én meg azt olvastam itt, hogy a csak a férfiak olyan gyávák, hogy nem merik leszólítani a nőket.
2020. febr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Rendezvényen gondoltam illetve pont buszon is szoktam látni egy szimpatikus pasit ...de kb annyit tudok róla melyik megállóban száll le 😀
2020. febr. 23. 16:31
 16/30 anonim ***** válasza:
0%
Tökmindegy, élőben úgyse fogsz merni odamenni.
2020. febr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
De igen,mert már úgy vagyok vele,hogy a mostani nulla helyzetet tovább rontani úgysem tudom. Olyan nagy gond nem lehet belőle 😊
2020. febr. 23. 16:37
 18/30 anonim ***** válasza:
79%

Én meg a nőkhöz nem merek hozzászólni :"D

21/F

2020. febr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
83%

"de kb annyit tudok róla melyik megállóban száll le 😀"


Akkor figyeld meg, merre szokott menni, és nézz ki egy arra felé lévő utcát, és kérj tőle útbaigazítást. Máskor meg már akár köszönhettek is egymásnak a buszon...

2020. febr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
89%
Engem eddig 1x szólított le nő és örülök, hogy megtette. Egy koncert végén jött oda hozzám. Sajnos már olyan piás voltam, hogy tőmondatokban is nehezen tudtam beszélni, úgyhogy aztán nem jutottunk semmire, de a próbálkozása szép gesztus volt szerintem.
2020. febr. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!