Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor jönnek rá az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jönnek rá az emberek arra h nem a társkeresőn múlik?

Figyelt kérdés

Az csak egy eszköz a kapcsolatteremtéshez.

Itt is megtalálhatod életed párját mégsem társkereső (hűha bizony).

Nincs olyan h normális társkereső mint eszköz, olyan van h normális, társat kereső ember.

Egy autóval elüthetsz vkit, vagy beszállhat melléd és elviheted randira. Ugyanaz az autó.

Lehet mocskolódni nyugodtan, engem főleg az érdekelne h érthető-e ez azoknak akik azt hiszik h az ideális párjaik valahol gyülekeznek, vagy egy jónak mondott társkeresőn találnak párt. Érthető-e az h nem ezen fog múlni, hanem rajtad és rajta, h egymáshoz megértetek-e már. Ha igen, fogtok találkozni. Ha azon picsogsz h nincs sehol és rá vagy görcsölve, nincs az a társkereső ahol megtalálod.


2020. febr. 22. 11:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%

Ti ti dííím.


(Mély hangon)


Reklámot hallottak!



Amúgy ez nem újdonság, habár van 1-2 oldal simán csak rossz, de ott is könnyebb a vezetőségnek ezzel a dumával jönni, holott arról már ők tehetnek, ha a felület szar, az opciók nagyobb része nem működik, az egész oldal "bágos", naponta összeomlik stb.

2020. febr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
15%

#2


Gondoltam, hogy valami ilyesmi reakció lesz. Mert hát nem számít, ha egy oldal rosszul működik és azért nem lesz népszerű, míg a jól működő oldalakra sosem hallani panaszt.

2020. febr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

A lényeg hogy ahol a fókusz, ott az energia.

Ha valaki párt szeretne, az a lehetőségeket keresi, de nem görcsösen. Lehet ez kocsmában, munkahelyen,buszon, utcán, facebookon, társkeresőn.

Választás, mindig választunk, aztán kikövetkeztetünk hogy azért mert eddig nem sikerült most se fog aztán bele se fogunk, vagy saját magunk lebeszéljük arról hogy NEKÜNK miért nem jó,lehetne ez jobb. Várakozunk és semmi nem fog történni. Nincs ezzel baj mert ez is egy döntés, egy választás de akkor nincs értelme sírni hogy miért nincs párom mikor semmit nem teszek érte, nem is KÉREK hogy legyen, hogy válasszam mert ahogy mondtam a fókusz, a figyelem, a gondolatok ahol van ott lesz az is.

2020. febr. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
👌
2020. febr. 22. 12:13
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
Én most azt választom, hogy aki ezt lepontozza az kapja be mert nem látja a fától az erdőt. :D :D
2020. febr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

Én 4 éve kb akartam egy társkereső oldalt indítani, így csináltam egy felmérést. ~800 ember töltötte ki a kérdőívet. Röviden és tömören az eredmény:


jó társkereső = az a hely, ami ingyenes, ahol sok aktív nő van, aki válaszol a levélre és már az első randin dughatóak

2020. febr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nyilván nehogy valami értéket meg időt kelljen beletenni :D
2020. febr. 22. 15:06
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
#7: tehát az a 800, aki kitöltötte azt a bizonyos kérdőívet, mind férfi volt?
2020. febr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Netes társkereső olyan szempontból nehezebb, hogy sokan névtelenül-arctalanul hihetetlen stílust engednek meg maguknak és sokan belefáradnak a szebbik nem képviselői közül abba, hogy napi sokszáz levelet kell törölgetni, amelyek trágársággal vannak teli és undorító képekkel vannak megtűzdelve.

Egyébként vannak ismerőseim akik társkeresőn találták meg életük párját.

Így van, bárhol, bármikor össze lehet futni valakivel, aki párod lesz.

2020. febr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#8 80%a férfi volt.. ezért is jött ki ez az adat.


A nők inkább technikai dolgokat írtak, részletes szűrési lehetőségeket jelöltek meg, elég sok aktív tagot, adatlap elrejtési lehetőségeket, stb.

2020. febr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!