Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kinek hogy telik egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hogy telik egy átlagos hétköznap estéje?

Figyelt kérdés

Kicsit közvélemény kutatás jellegű kérdés, minden érdekel.

Csak az egyedülállóak válaszát vàrom.

Mit csináltok egy átlag hétköznap este ha nincs semmi különösebb dolgotok? Egy fárasztó munkanap után van még kedvetek kimozdulni? Ha igen, akkor ki vagy mi venne rá a kimozdulásra? Ha el szoktál járni esténként,akkor hova jársz el?


2020. febr. 21. 15:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Filmnézés, gépezés, ha délutános vagyok akkor munka.
2020. febr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor szingli voltam, sokat cseteltem estenkent, vagy konyvet olvastam, felhivtam anyukamat. Neha teleengedtem a kadat vizzel, gyujtottam gyertyat, kapcsoltam zenet es vittem egy pohar bort a kádba :) Amikor kimozdultam, akkor heti egyszer tancos aerobicra szoktam járni. Illetve delutánonként heti kétszer olaszra.
2020. febr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézem a tévét, vagy egy filmet.
2020. febr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Rád gondolok.
2020. febr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én itthonról dolgozom, így ki szoktam mozdulni. Ritkábban barátokkal, de inkább egy kutyasétáltatás, vagy elmegyek autókázni kicsit csak így céltalanul. Ha éppen külföldön vagyok, akkor pedig sétálok, lehetőleg az óceán partján.
2020. febr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Mikor szingli voltam, legtöbbször otthon filmeztem, videojátékoztam, olvastam vagy sétáltam, fotóztam, rajzoltam, ilyesmik. Nem igényeltem sose hogy mindenfele mászkáljak, inkább szerettem egyedül lenni otthon.

(Igazából most is hasonlóan telnek a hétköznapok a párommal, azóta se igénylem hogy emberekkel találkozzak a kötelezőn kívül :DD )

N

2020. febr. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy munka, vagy itthon gépezés, filmezés, olvasás, éremgyűjtemény rendezése.
2020. febr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem szokott túl sok energiám lenni, úgyhogy eljárogatni nem szoktam. Rendszeresen edzek, emellett meg általában sétálok, barátokkal beszélgetek, böngészem a netet, fotókat szerkesztek, zenét hallgatok, ha úgy van időm, akkor olvasok vagy filmet nézek (ezekbe szeretek belemerülni, szóval kell legalább egy 2 óra).
2020. febr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mikor szingli voltam, akkor is ugyanúgy itthon szerettem lenni, csendben, nyugiban. Olvastam, filmeztem, főztem, beraktam egy adag mosást. Most dettó ugyanígy. Néha, hétvégén elmegyünk kajálni, vagy sétálni egyet a párommal.
2020. febr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Olvasás, netezés, GYK, takarítás, ügyintézés, van, amikor képzésre járok, utazás, van, hogy kerékpározom. (F)
2020. febr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!