Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire igaz ennek a felhaszn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz ennek a felhasználónak az állítása? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
A nőkre ez nem vonatkozik. A csúnya, igénytelen lányok előtt is sorban állnak, mivel férfitöbblet van. Férfiként viszont csak akkor van esélyed nőt felszedni ha kivételesen jóképű vagy, de még ilyenkor sem 100%, mivel a nők kedvükre válogathatnak a felső 1%-ba tartozó csúcsbikák közül, függetlenül attól, hogy ők maguk hogy néznek ki.
2020. febr. 20. 10:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
82%
Ja es azt kifelejtettem hogy arról nem beszélve hogy Magyarország lakosságának 47 egész valamennyi %-a férfi. Ennyit a ferfitöbbletröl.
2020. febr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
90%
Milyen egy csúcsbika? :D
2020. febr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
91%

Ha jobban belegondolunk ezzel a kijelentéssel legalább annyira megsérti a normális férfiakat is, nem csak a nőket.

Mert azt feltételezi, hogy az átlag férfi teljesen igénytelen párkeresés terén, neki már akármilyen nő is megteszi, mert úgysincs más. Férfiként én ezt kikérném magamnak.

2020. febr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 acelsziv ***** válasza:
88%

13 ott a nagy pont.

Az ilyen vinnyogó izé meg csajon fel kecskepásztornak. Na ott majd lesz neki való nő :D

2020. febr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
21%
Minden nőnek a sikeres férfi kell. Sikeres férfi egyenló csúcsbika.
2020. febr. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
34%
#10 kamu.
2020. febr. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
28%
PeakBull
2020. febr. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
87%

Már egyszer valahol leírtam de még egyszer leírom.

Lányom 2001-ben született egy közepes városban.

Már a szülészeten feltünt, hogy majdnem mindenkinek lánya van. Aztán oviban, általános iskolában lányok voltak többen. A középiskolában gondolom csak azért nem mert fiús szakra ment.

Más: A barátnőm fiának mindig 15 éves kora óta szinte mindig van barátnője. Most 23 a srác. Minden iskolát ott hagyott. Tehát 8 általánossal él az anyjával. Helyes ,ügyes fiú. Egy üzemben dolgozik. Jól vezet, egy használt autóra szert tett. Most a 3. kapcsolata. Hogy milyen lányok? Mindegyik gimnazista! A mostani akivel 2 éve van, szép lány és fősulira készül. Szóval síró-rivó fiukák én azt hiszem a hiba bennetek van.

2020. febr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
86%
Értem sosem álltak sorba a pasik, sőt, gúnyoltak és csúfoltak ovitól a gimi végéig. Hű de jó nekem! Nem voltam csúnya, se kövér, csak önbizalom hiányos, amire rátettek egy lapáttal. Utána eljártam szórakozni barátnőimmel és valóban sorban álltak volna a pasik, de szexért. Kösz, de ebben semmi jó, vagy szuper dolog nincs! Inkább megalázó. Volt egy pasi, aki elhitette, hogy komolyan gondolja, de mint kiderült, csak a szex kellett neki. Ő sem volt milliárdos, vagy extra jóképű. Köszönöm, hogy leírtad, nekünk szép lányoknak milyen jó dolgunk van!!!
2020. febr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
82%

Én is már többször leírtam azt az elméletemet, hogy sokan az itteni felhasználók közül egész egyszerűen nem járnak a való életben. Nincsenek szociális kapcsolataik, a munkahelyen ugyanazzal a 2-3 emberrel vannak kapcsolatban évek, évtizedek óta, nincsenek hobbijaik, ezért munka után otthon ülnek. Bevallom, én is hasonló vagyok, nem igazán vannak barátaim, nem járok el olyan programokra, ahol haverkodni kell másokkal, de ettől függetlenül mindig is fontosnak tartottam a nyitottságot, nyitott szemmel járok, figyelem és próbálom megérteni az embereket és szívesen beszélgetek bárkivel. Ezek a válaszok azt tükrözik, ahogy a totál bezárkózott csávók képzelik a világot. Nyilván az egónak jobban esik, ha mindenki más a hibás a sikertelenségeidért, csak te nem, aztán ha eléggé becsavarodsz a nagy elméleteidtől, akkor már hajlamos leszel elhinni is őket, csak azt fogod észrevenni a világból, ami alátámasztja őket.

Átlagos, messze sem csúnya, sem igénytelen nőként el tudom mondani, hogy ha pusztán csak létezel, akkor nagy ívben szarik rád minden férfi. Ha hajlandó vagy nyomulni, gátlástalanul kelletni magad előttük, vagy annyira jó természetű vagy, hogy sok barátod van és könnyen ismerkedsz új emberekkel, akkor bármikor lehet pasid, de ha csak vársz, hogy odajöjjön valaki, miközben a sarokban üldögélsz néma csöndben, akkor várhatsz akár nyugdíjas korodig is, semmi nem fog történni.

2020. febr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!