Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó ez igy, hogy a szingliséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ez igy, hogy a szingliséget dicsöitik?

Figyelt kérdés

Mostanában divat lett mondani , hogy , egyedul is boldog tudok lenni , nincs szüksègem senkire , önmagam szeretem , önmagam társa vagyok stb

Nem mondom , tényleg az emberben kell legyen önbecsülés , és mindenáron ne akarjon megalázó kapcsolatban lenni , de odáig menni , hogy már szégyennek és gyalázatnak minösül , hogy szüksége lenne társra az embernek az már nem egy normális állapot

A másik meg , hogy divat lett , hogy ha valami apróság is nem stimmel egy kapcsolatban , azonnal bele kell rúgni , jöhet a másik , 0 kompromisszum, minden perfekt kell legyen

És ILLIK jólérezni magad egyedul , nagy szègyen ha mégse sikerul évekig , és úgymond ” csapdába ” esel ami kapcsolatnak neveznek és szégyenszemre nem tudsz valaki nélkul meglenni . Mindenki bizonyit , hogy jól megvan mindenki nélkul és nincs szüksége senkire , ami eleve beteg dolog , mert társas lények vagyunk

Szomorúan tapasztalom magamon is , hogy annyit szajkóztam ezeket a szlogeneket , hogy mára teljesen elment a kedvem a kapcsolatoktól és megszoktam a magányt . Ebböl nehezebb lesz kitörni mint a rossz házasságomból .


2020. febr. 20. 10:02
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
49%

"A szingik olyan emberek, akiknek nem jön össze a párkapcsolat."


Helyett, olyanok akik önmaguk választották ezt az életformát. Csak a média kifordította a szó eredeti jelentését.

A nem jön őszéhez pedig már vagy 8 nőnek mondtam azt hogy "Bocsásson meg, de magánéleti okokból én erre nem érek rá."


Egyébként ha 1X majd kórházba kell kerülnöd. Gondolj rá hogy az olyan "hülyék" fognak téged ellátni mint ÉN.

Kivéve ha magadnak megtudsz oldani mondjuk tüdő embóliát, epilepsziás rohamot, betudsz kötni magadnak Ringer-t.... Gondolom akkor majd jól jön hogy a magamfajta "sötét parasztok" el tudnak látni mert dolgoznak (napi 12 órás műszakokban egyébként) míg ti fullba nyomjátok a kapcsolatosdit.


Ha Hippocratesz meg Semmelweis is így gondolkodott volna akkor lehet hogy téged speciel egy szimpla kapilláris úton bejutó szepszis elvinne az öreg kaszással randizni.

2020. febr. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!