Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szingliséget tényleg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szingliséget tényleg a csúnya nőknek találták ki?

Figyelt kérdés
Nem látom azt, hogy egy szép, vonzó nő huzamosabb ideig szingli lenne, illetve ha ezt hazudja, akkor futó kalandok sokaságával éli ki magát. Szerintem aki nem szép, annak csak álca az, hogy azt mondja, hisz ennek a dolognak a "szépségében".
2017. márc. 8. 10:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

a szépet itt az arcra, vagy a kisugárzásra érted?

am meg az lehet szingli aki akar és annak lehet párja aki tesz érte!


24F

2017. márc. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az összképre értem, lehet valaki szexi is külsőre, ha mindezt lerombolja azzal, hogy amikor megszólal, kiderül, hogy sötét mint a fekete föld. Fordítva ez mondjuk kevésbé igaz, ha egy átlagos külsejű nő értelmes, cserfes, van kisugárzása, akkor tud szexi lenni, de viszont nem jellemző.
2017. márc. 8. 10:42
 3/18 anonim ***** válasza:
64%
Igen és a sikertelen férfiak is ezzel és ezzel hasonlókkal magyaráznak sok mindent...
2017. márc. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
A "szingliség" azt az állapotot jelöli, amikor valaki egyedülálló. Azt pedig nem találta ki senki... Nem mellesleg az utolsó mondatot értelmezhetetlen.
2017. márc. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
9%

Nem, az inkább a vérfeminizmusnak a szélsőségesebb ágai. Ott szoktak tobzódni a cápaorrú nyeszlett asszonyságok, menopauzás sértődött kétmázsások meg a többi őrjöngő őrült.


A szingliség meg inkább kényszer. Ami durcából azt mondják az emberek, hogy "direkt volt"

2017. márc. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

3: egyedül vagyok fél éve, mégsem nevezném magam soha szinglinek.


4: a szingliség egy életformát, vagy életérzésnek hazudott nyomorúságot jelöl, az egyedül élőket egyedülállóknak hívják. Ha képtelen írott szöveget értelmezni, azt pedig funkcionális analfabetizmusnak.

2017. márc. 8. 10:55
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Ez egy szubjektív értékítélet. A szingliség egy állapot, hogy ahhoz te milyen érzelmeket, hangulatot társítasz, az a te dolgod. És fenntartom, nem találta ki senki.
2017. márc. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem egy olyan nőt ismerek, aki kifejezetten vonzó, de évek óta szingli.
2017. márc. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
De ne mondd, hogy nem elégíti ki a szükségleteit valahogy.
2017. márc. 8. 11:30
 10/18 anonim ***** válasza:
83%

Attól még hogy dugnak, még szingli. Ugyan azt jelenti, hogy egyedülálló, csak egy plussz szó ami angolból lett átemelve. 4 éve nem nyúltam nőhöz, tehát szingli/egyedülálló vagyok, kinek hogy tetszik. Ha csak szexelgetnék sem lenne ez másképp. Nem nyomorult vagyok, csak kapcsolatot keresek úgy 40-50 évre. Ahogy mondták ez csak egy állapot, mint a halál például. Ugye arra sem mondjuk, hogy életstílus. :)

30/f

2017. márc. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!