Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szingliséget tényleg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szingliséget tényleg a csúnya nőknek találták ki?

Figyelt kérdés
Nem látom azt, hogy egy szép, vonzó nő huzamosabb ideig szingli lenne, illetve ha ezt hazudja, akkor futó kalandok sokaságával éli ki magát. Szerintem aki nem szép, annak csak álca az, hogy azt mondja, hisz ennek a dolognak a "szépségében".
2017. márc. 8. 10:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
59%

Érdekes, egyszer nincs olyan nő, akit senki nem akar megdugni, most meg az egyedülállóak rondák...


Mondjuk úgy, hogy meg lehet szokni. Meg kell. Választhatsz, hogy nyávogással pazarlod az idődet vagy rájössz, hogy az élet másból is áll, mint a dugás.

2017. márc. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Tizes#: "4-éve nem nyultál nőhöz". ..-mert férfihez igen?....


Kicsit félreérthető.De a többi része érthető-vagy is csak azért,hogy legyen valakid nem ismerkedsz....(?)

2017. márc. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 icu75 ***** válasza:
66%

Nem tudom a te olvasatodban miért kell egy szingli nőnek tartóztatnia magát a laza kapcsolatokról?

Nekem volt egy pár évig tartó szingli korszakom, egy hatalmas csalódás után, amikor is képtelen voltam elköteleződni. Egyedül éltem, melóztam, szórakoztam, és nem vetettem meg a szimpatikus férfiak társaságát sem. Természetesen semmi sem csak fekete-fehér,így ebben a szingli kézben is volt ami jó volt és volt ami rosszabb,de nincs benne se dicsekedni se szégyellni való.

2017. márc. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha csúnya vagy, tegyél valamit azért, hogy csinos legyél. Hidd el csúnyácska arccal, de csinos külsővel még jó pasikat is megfoghatsz.
2017. márc. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem. A szingliség az átlagos vagy annál gyengébb férfiak pályája, akik nem tudnak/kifordul a belük a vetítéstől.


Nők közül nagyon sok szép szingli, aminek az oka csak az, hogy nem elég jó nekik semmilyen férfi, vagy zakkantak. De azért néha összeszednek egy pasit, hogy pókhálótlanítson.

2017. márc. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A gond csak az, hogy a nők egy része nem "csinos pasikat akar megfogni" hanem párkapcsolatra vágyik egy férfivel akivel hasonlóan gondolkodnak, hasonló céljaik vannak stb. Na, ezt nehéz összehozni, ezért az ember lánya hosszabb, rövidebb ideig szingli. Én szingli vagyok és most már az is maradok. Elváltam gyerekkel, nem vagyok egy utolsó banya, de nem kötök kompromisszumot a semmiért. Van egy barátság extrákkal kapcsolatom, ez nekem elég. Nálam ez egy életforma lenne, ha a gyerekem elég nagy lenne ahhoz hogy szórakozni járjak és a hobbimnak éljek. Így a magyar terminus: egyedülálló anya.
2017. márc. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Extra bónusz a Teremtőtől, mint púposnak a sántaság.
2017. márc. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Sunshinedoll ***** válasza:
Dehogyis :D Nekem vannak nő ismerőseim, akik jól néznek ki, és szinglik, mert vagy baromi válogatósak, vagy csak jól érzik magukat egyedül. Szinglinek lenni baromi jó, egyébként.
2017. márc. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!