Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó ez igy, hogy a szingliséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ez igy, hogy a szingliséget dicsöitik?

Figyelt kérdés

Mostanában divat lett mondani , hogy , egyedul is boldog tudok lenni , nincs szüksègem senkire , önmagam szeretem , önmagam társa vagyok stb

Nem mondom , tényleg az emberben kell legyen önbecsülés , és mindenáron ne akarjon megalázó kapcsolatban lenni , de odáig menni , hogy már szégyennek és gyalázatnak minösül , hogy szüksége lenne társra az embernek az már nem egy normális állapot

A másik meg , hogy divat lett , hogy ha valami apróság is nem stimmel egy kapcsolatban , azonnal bele kell rúgni , jöhet a másik , 0 kompromisszum, minden perfekt kell legyen

És ILLIK jólérezni magad egyedul , nagy szègyen ha mégse sikerul évekig , és úgymond ” csapdába ” esel ami kapcsolatnak neveznek és szégyenszemre nem tudsz valaki nélkul meglenni . Mindenki bizonyit , hogy jól megvan mindenki nélkul és nincs szüksége senkire , ami eleve beteg dolog , mert társas lények vagyunk

Szomorúan tapasztalom magamon is , hogy annyit szajkóztam ezeket a szlogeneket , hogy mára teljesen elment a kedvem a kapcsolatoktól és megszoktam a magányt . Ebböl nehezebb lesz kitörni mint a rossz házasságomból .


2020. febr. 20. 10:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet pedig, hogy egy hosszútávon jól működő kapcsolathoz az is kell, hogy a felek külön-külön megbékéljenek saját magukkal. A kétségbeesetten párkereső emberek részben azért nem találják meg a boldogságot, mert látszik rajtuk, hogy a partnertől várják a megváltást - hogy majd attól szűnik meg minden problémájuk, hogy kapcsolatban lesznek.

Érdekes irónia, de mindig azok a legsikeresebbek párkeresésben, akik amúgy jól ellennének egyedül is - persze nem a végsőkig, de legalábbis nem zavarja őket, hogy most egy ideig nincs senkijük. Mert nem érzik magukat értéktelenebbnek attól, hogy éppen szinglik és ez meg is látszik rajtuk.

Itt nem arról van szó, hogy kapcsolatban lenni béna,és a szingliség az igazán menő, hanem inkább arról, hogy attól hogy épp véget ért a kapcsolatod, a saját egyéniséged még megmarad és lehetsz boldog mások nélkül is.

2020. febr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 acelsziv ***** válasza:
32%

Aki ilyet hirdet az a fajta, aki képtelen volt még alkalmi partnert is találni. A saját nyomorúságát akarja megideologizálni.

A helyzet előnye, hogy ezeket az evolúció szépen ki is szórja.

2020. febr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
15%

Nem jó, ez a mai kapcsolatok rákfenéje. Ez az agresszív kismalac esete. Nem azt mondja hogy elcseszte, hanem kuss ő így csinálja, amikor a bringával eltaknyol.

Igaz hogy ez ezt hangoztató nők úgy mondd egyedül is jól érzik magukat, hiszen bármikor találnak egy kant ki teljesíti a kívánságaikat sőt tartanak több ilyet.

Aztán persze amikor már csökken az érdeklődés rájuk akkor minden férfi disznó csak dugni akar.

És ezért is divat az, hogyha valami apróság nem stimmel, akkor dobás, jöhet a következő. Mert bárhol találnak jelentkezőt sokat.


Ezt a hozzászólást is töröltetni fogják mert ellentmond a dogmáiknak.

2020. febr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
36%
A szingik olyan emberek, akiknek nem jön össze a párkapcsolat. Mivel ilyen kudarc éri őket, ezért próbálják mindenkinek és saját maguknak is bemagyarázni, hogy ez jó. Ha tényleg olyan jó lenne, nem hangoztatnák, nem is foglalkoznának vele.
2020. febr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
20%

Az a baj hogy. Ez az új világ új trend új vilagnézet új rendszer hozta ezt. A büszke nők a nagy igények egyenjogúság stb. Mit látni a tv be ? Mi a természetes fűvel fával megy a megcsalás sok laza kaland stb sorozatok valóvilág stb ebből tanulnak a fiatalok ezt átveszik már a régebbiek ez a trendi.. főzni gyereket nevelni stb nemis akarnak.az ciki. Müköröm fenékmutogatás es szelfi megy ezerrel. Elvarasok a plafont verdesik, cserébe megcsalást kapsz.az eletszinvonalt teremtse meg a ferfi neki... ezert alakult ki hogy inkább egyedül mint olyan kapcsolatba kerülj ami érdek kapcsolat.aranyásó nőket elkel felejteni sajnos 90%ilyen. Egyenjoguságot megkapták mehetnek és épitsék fel az életüket önerőböl akkor lehetnek igények.

Igy inkább egyedül mint egy kamu kapcsolatba lenni ami csak arról szól hogy mit nyújtok anyagilag és meg a felelnek a körülmények..

2020. febr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
30%
Érdekvilágot élünk, és élj a mának világot. Ami az emberi személyiséget nem értékeli de a vagyont az értektárgyakat a pénzt igen.szinház az egész világ.teli érzelmi analfabétákkal.ami régen érték volt az ma már ciki.
2020. febr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
82%

Na vegyetek elő papírt, ceruzát, mondom a tutit. :D


Először is, a "társas lény" (social creature) nem "párkapcsolati lényt" jelent. Azt jelenti, hogy társadalomban élünk, egymásra vagyunk utalva, és bizonyos mértékig szükségünk van EMBERI kapcsolatokra, hogy ne dilizzünk be. De ez a *bizonyos mérték* mindenkinél eltérő. Van olyan, aki fél órát nem bír ki, hogy ne szóljon valakihez, van, aki simán kibír heteket egyedül. (Vagy többet is.) És ez nem is kibír, inkább preferál.


Aztán ahogy olvasom, látom, hogy mást jelent nekünk a szingli. Én szingli vagyok, nekem ez az egyedülálló egy magyarosított angol kifejezéssel. (Már olvastam, hogy van, akinél van különbség, nálam nincs.) Ez pont azt jelenti, hogy NEM szexelek össze-vissza. Hisz nincs kapcsolatom. Itt is, van, akinek ez nem jelent semmit, nekem a kapcsolaton kívüli szex kizárt. Teljesen átlagos, szürke ember vagyok, olyan "láthatatlan".


Azzal, hogy valaki szeretne egy akármilyen kapcsolatot, alapból nincs semmilyen baj. Sokan vágynak társra, gyerekre, nagyobb családra. A baj ott kezdődik, mint mindennél, ha ez kóros. Az őrült nők, akik mindent megtesznek a gyerekért? Ugye, az már nem normális.


Van egy munkatársam, aki nem rossz nő, de olyan igénytelen, ronda pasikkal szexel, hogy mikor az egyik jött érte, azt hittem, valami csöves bácsi betévedt használni a vécét. Ti is biztos ismertek ilyen embert: erről a lányról sugárzik, hogy nála az az ember (főleg a nő) értékének a mérője, hogy hányan akarják megtöcskölni. És tök büszkén mutogatja a fogatlan, igénytelen pasikat, és közben kihúzza magát, hogy "Ez is meg akar bszni, és tudjátok, mit? Meg is fog."


Na ő, *betegesen* akar párkapcsolatot. Csak mindenki otthagyja. Ha egyedül van, depis, viszont nagyon határozott: ahogy pasikkal beszél, meghunyászkodik.


És ez csak egy példa, hogy miért egészségtelen az, ha magad egy roncs vagy, és egy másik embert akarsz sebtapasznak használni egy nyílt sebre.


Nem tudom, hogy veletek volt-e olyan fiatalabb korotokban, hogy valamit nagyon nem szerettetek, és ebben 100%-ig biztosak voltatok, de amit nem szerettetek, az nagyon népszerű dolog volt, és ti meg befolyásolhatóak, és megpróbáltátok, és rossz volt? Én mindig tudtam, hogy utálom a bulikat, a másnál alvást, az alkoholt, a diszkózenét, a pasikkal való flörtölgetést. Próbáltam magamra erőltetni, de annyira fárasztó volt, hogy hazamentem, és sírtam, mert olyan volt, mintha a lelkemből kiszakadt volna egy darab.


És amit mondtál, kérdező, a kompromisszum itt figyel be. Igazad van, ha lehetne olyan kapcsolatom, amiben a páromnak sem, és nekem sem kell kompromisszumot kötnie, akkor keresnék társat. Nekem ezt jelentené a nagy Ő. Hogy teljesen passzolunk. Na akkor sem úgy állnék neki, mint a kollegina, de megérné. A kompromisszum azt jelenti, hogy egy olyan dologban, ami mindkettőnknek fontos, mindketten úgy engedünk, hogy mindkettőnknek egyformán legyen szar.

Nem mondom azt, hogy ez nem működhet, de az én lelkemet ez is öli.


Soha nem lesz szégyen és gyalázat, ha párkapcsolatot akarsz. Az a szégyen és gyalázat, hogy a világ tele van olyan emberekkel, akik az önismeretet lekakálják, helyette más embereket használnak hangulatjavítónak, unaloműzőnek, ideiglenes önbizalomnövelőnek. Mert ezzel egy másik embert is tönkretesznek.

2020. febr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
70%

Csak a fő kérdésre válaszolva:

Igen, jó dolog, mert ez a családtervezéses dolog nagyon túl van tolva, és nem nagyon van nagy sikere, mert nagyon sokszor csak a mani a lényeg, vagy válás lesz a vége.

2020. febr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 MolotovPunk ***** válasza:
Mindenki azt dicsőít,amit akar.Te is élhetsz úgy,ahogy akarsz.A TV reklámok amúgy is tele vannak a család-gyerek dolgokkal.Ott azt éltetik folyamatosan 0-24-ben,hogy milyen jó a sok gyerek nagy család.Babakötvény.CSOK támogatás.Eközben a valóságban azt látom folyamatosan,hogy rengeteg kapcsolat megy tönkre és sokan válnak el....
2020. febr. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj minden embernek megvan a joga arra, hogy úgy éljen ahogy ő akar. Ha valaki egyedül boldog kinek mi köze hozzá ?


Elég rossz lehet ha valaki boldogsága kizárólag egy másik személytől függ. Én is kénytelen voltam kitalálni egy barátnőt mert az egybites agyú munkatársaim nem hagynának élni. Ugyanis az hogy ez egy választható OPCIÓ nem pedig KÉNYSZER az ő agyukig már nem jut el.


Ez az én életem az én döntéseim. Köszönöm de nekem így JÓ. A házzasságosdit meg a gyerekezést meghagyom másnak. Amúgy rengeteget szenvednek vele a kollégáim.

De ha nekik ez az élvezet :D Én meg a szabadnapjaimon van hogy 13-kor kelek és azt veszek a pénzemből amit csak akarok, rinya és magyarázkodás nélkül :D

2020. febr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!