Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó ez igy, hogy a szingliséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ez igy, hogy a szingliséget dicsöitik?

Figyelt kérdés

Mostanában divat lett mondani , hogy , egyedul is boldog tudok lenni , nincs szüksègem senkire , önmagam szeretem , önmagam társa vagyok stb

Nem mondom , tényleg az emberben kell legyen önbecsülés , és mindenáron ne akarjon megalázó kapcsolatban lenni , de odáig menni , hogy már szégyennek és gyalázatnak minösül , hogy szüksége lenne társra az embernek az már nem egy normális állapot

A másik meg , hogy divat lett , hogy ha valami apróság is nem stimmel egy kapcsolatban , azonnal bele kell rúgni , jöhet a másik , 0 kompromisszum, minden perfekt kell legyen

És ILLIK jólérezni magad egyedul , nagy szègyen ha mégse sikerul évekig , és úgymond ” csapdába ” esel ami kapcsolatnak neveznek és szégyenszemre nem tudsz valaki nélkul meglenni . Mindenki bizonyit , hogy jól megvan mindenki nélkul és nincs szüksége senkire , ami eleve beteg dolog , mert társas lények vagyunk

Szomorúan tapasztalom magamon is , hogy annyit szajkóztam ezeket a szlogeneket , hogy mára teljesen elment a kedvem a kapcsolatoktól és megszoktam a magányt . Ebböl nehezebb lesz kitörni mint a rossz házasságomból .


2020. febr. 20. 10:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Szinglinek lenni mindig jobb mint egy rossz kapcsolatban😊
2020. febr. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
30%

Úgy ahogy van marhaság az egész.

De azt hallják meg aki a leghangosabban kiabál.

Csökkent társas képességű érzelmileg önző gyerekek szajkózzák ezt.

2020. febr. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%

"szégyenszemre nem tudsz valaki nélkul meglenni"


Az, hogy valaki teljes mértékben függ a másiktól, hát ne is haragudj, de megfordítom a kérdésedet, ebben mi a dicsőség?

2020. febr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
65%

Magadon tapasztalod? Akármilyen foglalt ember jó neked, másnak a párja akinek ráadásul már rajtad kívül is van szeretője. Mit tapasztalsz magadon? Nem akarsz kapcsolatot, te? Napi 5 kérdést írsz ki foglalt emberekről amikor a te korosztályban is bőven van szingli csak azok pont nem kellenek...

Nem normalis az egyedüllét sem, de az sem, hogy folyton a más embere kell.

2020. febr. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

Az ember társas lény, de ha nem tud egyedül boldog lenni, akkor párkapcsolatban sem lesz boldog. Az, hogy elment a kedved a kapcsolatoktól ezzel semmiben nem függ össze, ráadásul attól, hogy szingli valaki nem kell magányosnak lennie.

Az, hogy számodra a szingliség a boldogtalanság szinonímája, a kapcsolat a boldogságé az a társfüggőségről szól!

2020. febr. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%
Az ember társas lény, így van. X év magány után már nagyon nem tudtam én sem boldog lenni egyedül.
2020. febr. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
Kezdjük ott, hogy nem mindenki egyforma. Szerinted az ember társas lény, szerintem meg a társas igényeket simán ki lehet élni baráti, családi kapcsolatokban is. Az igaz, hogy aki túl nagy hanggal hangoztatja, az szinte mindig kompenzál, de képzeld, vannak emberek, akik boldogabbak egyedül. Én sose hangoztattam, de harmicas létemre életemben soha nem vágytam arra, hogy legyen valakim, amikor évekig egyedül voltam, boldogan és kiegyenúlyozottan. Nálam az intimitás iránti vágy csak akkor jött elő, amikor beleszerettem valakibe, életemben 3 ilyen volt, ha beleszémoljuk a tiniszerelmet is. Enélkül soha semmi igényem nem volt társra és rosszul voltam azoktól, akik rám akarták erőltetni a párkeresést. Élj és hagyj élni, mindenki döntse el maga, mit szeretne, mindennek az alapja az alapos önismeret és igen, inkább legyen az ember boldog egyedül, mint egy rossz vagy egy megalkuvó párkapcsolatban. Ahol igazán fontos dolgokban - például értékrendben, jövőbeli tervekben - kompromisszumot kell kötni, az a kapcsolat nem ér semmit.
2020. febr. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
24%

A büszke ember képes bármilyen baromságot állítani, ha az önérzetéről van szó.

Ugyanezeket az emberek hangoztatják a prűdséget, a szexmániát, a kapcsolatfüggőséget, ha már egy kicsit is kapcsolatod van.

Nekik nincs.

Ezt inkább bénaságnak kellene felfogni, kompromisszumképtelenségnek, antiszociális viselkedésnek.

Csodálom, hogy nekik még nincsenek felvonulásaik, éljen a szingliség jelszóval...

2020. febr. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
26%

A saját maguk megnyugtatása végett mondják.

Hallottad már ezeket is nem?

- Nekem nem fontos a pénz, de nem férfi akinek nincs lakása/autója. (Ez önmagáért beszél...)

- Nem fontos a kinézet, de észre se veszem ha nem a top20%-ba van. (Vszínű a top 20%-ból fontos csak a kinézet)

- Nem kell nekem férfi, boldog vagyok egyedül is. (Esti sírás a szex és new york alatt)

- Nem akarok függetni egy férfitől sem, szeretem az albérletem. (Hónap végén, ááá inkább nem veszem meg ezt azt, kell a pénz. Még véletlenül se...)

- Nem kell nekem társ, boldog vagyok egyedül is. (Lefordítva: Önmagam szeretem, mást nem vagyok képes szeretni)

2020. febr. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%

Én egyedülállóként simán felvállaltam: szeretnék társat. Nem azért, mert ne lett volna lakásom vagy munkám, elfoglaltságom, gyerekem.

A társ az valami teljesen más. Ja és igen, a szex. Én sajnos évekig anélkül is nehezen.

2020. febr. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!