Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek az egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az egyre növekvő szingliségről, egyedüllétről?

Figyelt kérdés

Tanulmányok, statisztikák is egyre többet foglalkoznak a témával, miszerint rendkívülien burjánzik az egyedül élők száma. Rengeteg a magányos ember, nehezen megy a kezdeményezés, az is már inkább csak a neten.

Egyre többen vannak egyedül a fiatalok körében is, kb 18-30-ig. Vajon miért lettünk eldobhatóak, mint egy konzervdoboz? Mi lesz a jövő, hová fog ez vezetni szerintetek?



2020. febr. 18. 13:00
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
76%

"Pár év múlva majd ők fogják növelni a válási statisztikákat, de ne legyen igazam."


A férjem és én is elváltunk már. Na és akkor mi van? Ő 10, én 7 év után. Mi meg 10 éve vagyunk együtt. Tehát egyikünk sem volt szinte soha egyedül. De te csak éld le egyedül az életed, akkor tuti nem leszel elvált.

2020. febr. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

Ti is el fogtok válni, de ne legyen igazam.


Én elvagyok pár nélkül, van egy jó barátom már 20 éve, némi társasági életem is van. Még az én barátságom is több ideje kitart, mint a ti házasságotok :)

2020. febr. 18. 23:56
 33/36 anonim ***** válasza:
91%
A "jókívánságaid" eléggé sokat mesélnek rólad, kérdező, és nem éppen hízelgő dolgokat.
2020. febr. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, neked most tulajdonképpen mi a bajod? Ha valaki szingli, akkor veszélyben a jövő. Ha valaki házasodik, családot alapít, akkor az úgyis el fog válni.

Akkor mi lenne jó szerinted?

Hogy lehet valaki ennyire savanyú? :D

2020. febr. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező valószínűleg nem kell senkinek mert egy ribizli, és rádásul meg csúnya is .Azért savanyú neki a szőlő.Vegyel egy vibrátort és higgadj le.
2020. febr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Mivel egykét kommentelő ok nélkül beszólt, igy csak a saját stilusukban vágtam vissza. Nekem ne jöjjön ide senki a házasságát promózni, nem erről szólt a kérdés.
2020. febr. 19. 16:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!