Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek az egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az egyre növekvő szingliségről, egyedüllétről?

Figyelt kérdés

Tanulmányok, statisztikák is egyre többet foglalkoznak a témával, miszerint rendkívülien burjánzik az egyedül élők száma. Rengeteg a magányos ember, nehezen megy a kezdeményezés, az is már inkább csak a neten.

Egyre többen vannak egyedül a fiatalok körében is, kb 18-30-ig. Vajon miért lettünk eldobhatóak, mint egy konzervdoboz? Mi lesz a jövő, hová fog ez vezetni szerintetek?



2020. febr. 18. 13:00
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
12%
20! De később lesznek családok csak mi szívjuk meg és öregszünk meg egyedül amíg nem keveredunk össze teljesen! Kotelezo feketék a filmekbe meg kötelező kínaiak stb! A migráció is ennek a terméke!
2020. febr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
25%
Én nem ezt látom az igazán fiatalok körében. Az unokahúgom 18 éves, van barátja, és a barátnőivel is állandóan jönnek-mennek. Szinte mindegyik lánynak van barátnője. A férjem fia 17 éves lesz, most csajozott be. A lányom még csak 14, de heti 3-4 alkalommal eljárnak barátokkal korizni, hokizni, neki is van pár hónapja egy "barátja", semmi komoly egyelőre, csak tiniszerelem.
2020. febr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem legjobb egyedül.
2020. febr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
22-es, tinikoromban nekem is elég sok barátom volt. Sőt volt olyan iskola, ahol a menő arcok közé tartoztam. Mostanra, így 30 éves korunkra szétszéledtünk, és legjobb tudomásom szerint egyikünknek sincs komoly kapcsolata, vagy egyáltalán kapcsolata. Várd meg mi lesz 10-15 év múlva.
2020. febr. 18. 15:03
 25/36 anonim ***** válasza:
77%

#21

Én tartós kapcsolatban élek, ugyan még nem házasságban, de az a terv. :) Szóval nem magamról írtam.

Én nem látom problémának, ha valaki nem cövekel le az első szembejövő mellett 20 éves korára, azt meg pláne üdvözlendő változásnak látom, hogy egyre kevesebb gyereket vállalnak, már így is túl sokan vagyunk a bolygón.

Abszolút támogatom a családtervezést és a hosszú távú párkapcsolatot, de szerintem nevetséges, hogy páran kötelezővé tennék. :D

2020. febr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
22%
Azért a jó nőknek/pasiknak olyen gondja nincs.Aki lúzer meg is érdemli h egyedül van .
2020. febr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
38%

"Várd meg mi lesz 10-15 év múlva."


Az öcsém 32 éves, idén nősül meg. Szinte minden hónapban mennek valamelyik barát, munkatárs esküvőjére. Pont ez az a kor, mikor az egyetemi kapcsolatok véget értek, és jön, majd beérik az újabb, komolyabb kapcsolat. A barátai 80 %-a kapcsolatban van, néhányuk házas is.

2020. febr. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Pár év múlva majd ők fogják növelni a válási statisztikákat, de ne legyen igazam.
2020. febr. 18. 18:46
 29/36 anonim ***** válasza:
32%

Totál gáznak tartom ezt a problémát, mert megoldást senki sem akar rá. Mindig jön mindkét nem részéről a nyafogás, hogy ki miért nem jó a másiknak, de megoldást erre vajmi kevesen akarnak találni.

Miért lett ez? Mert túl gyors lett a világ, így mi is, nincs türelmünk a másikra, csak birtokolni akarunk. Mi lesz a jövő?

Lesznek a kiválasztottak, akiknek minden összejön, és lesznek a kirekesztettek, akik semmilyen körbe nem fognak beletartozni.

2020. febr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
61%
A kimozdulás nem ugyanazt jelenti mindenkinek. Kimozdulás a színház, a komolyzenei koncert, a könnyűzenei koncert, a fesztivál, a túrázás, az utazás, a szórakozóhely... Régen is voltak otthonülő típosuk, és most is vannak, akik kimozdulnak, csak éppen sokan sokfelé. Én szeretek túrázni, hajlandó vagyok fizetni érte, de nem vagyok hajlandó fizetni egy fesztiválért, mert nekem az nem akkora érték. Szeretem a színházat, de nem bármit, például utálom a megmodernizált klasszikusokat, a régi István, a király rockoperát szeretem, számtalanszor újrahallgattam már, némelyik zenéjét fejből tudom, az új nem tetszett. Amúgy meg otthonülők is egymásra találnak, sok otthonülő ismerősöm él párkapcsolatban, hasonló beállítottságú párral, és nem öregek.
2020. febr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!