Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek az egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az egyre növekvő szingliségről, egyedüllétről?

Figyelt kérdés

Tanulmányok, statisztikák is egyre többet foglalkoznak a témával, miszerint rendkívülien burjánzik az egyedül élők száma. Rengeteg a magányos ember, nehezen megy a kezdeményezés, az is már inkább csak a neten.

Egyre többen vannak egyedül a fiatalok körében is, kb 18-30-ig. Vajon miért lettünk eldobhatóak, mint egy konzervdoboz? Mi lesz a jövő, hová fog ez vezetni szerintetek?



2020. febr. 18. 13:00
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
69%

Kevésbé mozdulnak ki az emberek. Sokkal kevesebben mint kb 20 éve. Így az esetleges élőben lévő megismerkedés is csökken.


20 évvel ezelőtt 15 éves voltam, akkor max 1000-ből 1 embernek volt otthon net és a chat.hu-n kívül más nem létezett mint ismerkedős oldal.


És ha valakiről szerettél volna bármit megtudni ki kellett mozdulni.


De ugye ma már sok vásárlást a neten intéznek ami kényelmes és pénzbe is megéri a legtöbb esetben, de ez megint csökkenti a személyes találkozások lehetőségét.

2020. febr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Egyre nagyobb népszerűségnek örvendenek az ún. love doll-ok, melyek a hús vér örömlányokat helyettesítik rendkívül élethű babák formájában. Budapesten is pár éve nyitott meg az első ilyen szalon.
2020. febr. 18. 13:48
 13/36 anonim ***** válasza:
92%
5 éve egyedül vagyok. Nem sikerült tartós kapcsolatot találnom. Mostanra a kedvem, türelmem, kitartásom is eltűnt. Egyszerűen nem éri meg. Rengeteg energiát, időt pocsékoltam el régen erre. Nem érte meg. A nyugalmam, szabadságom mostanra többet ér, mint egy férfivel való kapcsolat. Szóval, én nem csodálkozom, ha egyre többen inkább egyedül maradnak.
2020. febr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
2020. febr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Köszi a linket 14-es, lesz mit néznem. 13-as, én gyakorlatilag ugyanezt tudom elmondani, csak férfiként. Belefáradtam, kiégtem ebben az egészben. Az fáj a legjobban, hogy mindenkinek ezüsttálcán nyújtottam a lelkem, kedvességgel, figyelmességgel, kulturáltan, próbálva minőségi társalgásra törekedni. Cserébe képletesen szólva ebbe a tálcába belesza.tak. Biztosan sokan vannak így, akiknek elegük lett.
2020. febr. 18. 14:17
 16/36 anonim ***** válasza:
33%
#10: ez aztán az elfogulatlan, reprezentatív szociológiai felmérés! XD
2020. febr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
38%

Mert az USA bol omlik be a sok szenny! Már minden megváltozott!

Nézz meg egy mostani filmet...omlik belőle a kényesség! A régi filmeket valódi emberi érzésekre alapozták, de a mostani filmek irányító jellegűek! Már a filmekbe látottak alapozzák meg a viselkedést, vagy is megfordították! Nézzünk meg egy rossz anyákat! Hány nő azonosult vele akinek egy kicsit is hasonlóak voltak az érzései...rengeteg! Ez felmérés az USA-ból!

Vagy hallgassunk neg egy régi zenét egy maihoz képest! Persze slágerről beszélek amit a széles tömegek hallgatnak!

Az ENSZ már nem akar családokat mert úgy könnyebben bontják le a kultúrákat, h kevert társadalmakat hozzanak létre!

2020. febr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
80%
Természetes folyamat. Túlszaporodtunk. Most a faj olyan irányba tart, hogy akik akarnak, nem találnak párt, mert emberi képességeik visszafejlődtek, képtelenek kialakítani és fenntartani ezt. Azoknak akik találtak pedig egyre jelentősebb része nem akar gyereket, vagy csak későn és max. 1-et. Az evolúciós biológiában is megfigyelték, hogy ha egy faj túlszaporodik, akkor megjelenik az ezt korlátozó folyamat, vagy egy másik faj, ami intenzívebben írtja, vagy az éhezés, vagy betegség, vagy más. Megoldjuk mi is, hogy ne legyünk sokan. Aki fejlett országban él, képtelen lesz rá, aki fejlődőben, az meg éhen hal vagy a természeti katasztrófák áldozata lesz, míg vissza nem szorulunk annyira, hogy élhető legyen. Kinek így, kinek úgy.
2020. febr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
83%

#15


És még többen lesznek. Én már túlléptem azon, hogy miért nem sikerült. Sokat agyaltam rajta, de mára ezt befejeztem. Berendezkedtem az egyedüllétre. Fiatalon én sem így terveztem, de ez lett. Ebből kihozom a magam számára a legjobbat, amit csak lehet. Más nem érdekel már. Továbbiakban nem fogok kísérletezgetni, mert értelmét vesztette. Rövid az élet, már úgy élek, ahogyan nekem jó.

2020. febr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem jó, hogy végre nem muszáj kényszeresen kapcsolatban/házasságban élni azért, mert különben megszól a falu... így az emberek megtehetik, hogy szinglik legyenek, ha úgy van.
2020. febr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!