Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek bejönnek az olyan nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejönnek az olyan nők, akik azért akarnak egy férfit mert vezetni kell őket?

Figyelt kérdés
Pl vásárlást összehangolni dolgokkal, szervezni programokat, irányítani az élet minden területén a nőt.
2020. febr. 18. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én táncban foglak vezetni, de az életben nem.

Életképtelen ember képét festetted le.

2020. febr. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vásárlás összehangolása, programok szervezése...Pont ezek azok a dolgok, amelyeket egyébként is inkább a nők csinálnak egy kapcsolaton belül.
2020. febr. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%

Éppen a logikus gondolkodás nem megy a nőknek.

Volt olyan barátnőm, aki azt tartotta magáról, hogy mennyire jól szervezi az életét és ez vonzó is volt, mert nem kellett volna mindent nekem kitalálni.

De a valójában teljesen szétszórt volt, de nem engedte, hogy beleszóljak.

Tehát iszonyatosan bosszantó volt.

2020. febr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azoknak inkább pótszülő kell, bocs...
2020. febr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Azt hittem, a férfit kell vezetni.

Én még nem láttam olyan életképtelen nőt, akinek szüksége lett volna az irányításra.

2020. febr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért jó lenne ha lenne két önálló gondolata és nem mindig tőlem várna mindent.
2020. febr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tehát hogy a nő kissé felügyelje, irányíthassa a férfit? Nekem bejönne egy ilyen nő, mert szükségem lenne néha az iránymutatásra:).
2020. febr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!