Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon gáz, ha egy férfi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha egy férfi nem tud megtanulni vezetni?

Figyelt kérdés
Őszintén bevallom: nem megy. Frusztráló is, mert általában bármibe belevágok, az könnyebben vagy nehezebben, de sikerül. Na a vezetés nem, és nincs kedvem sem magamat sem másokat veszélyeztetni.
2020. jan. 27. 15:03
1 2
 1/11 Lachesys ***** válasza:
100%
hat...nemtom, kicsit ciki, de ezvan. ha nem jo a terlatasod, inkabb ne annyira akarj vezetni, ferfiasabb beismerni hogy nem megy, mint eroltetni es balesetet okozni.
2020. jan. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Pedig nem egy atomfizika... Amúgy kapcsolatban nem érdekel, ha valaki nem tud vezetni, de ez a probléma feltételezi, hogy valószínűleg amúgy sem a legélesebb kés a fiókban... Na, az már lehet probléma.
2020. jan. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Ez egy alap dolog ma már, mint az érettségi vagy egy alapfokú nyelvismeret. Nemcsak a férfiaknál, de már a nőknél is ezt látom. Sokat kell vezetni és rá fogsz érezni. Én nem értek a kocsikhoz, nem is hoz lázba egy szép autó, de vezetni szeretek és a munkám miatt sokat is kell, így megtanultam, pedig én is így áltam hozzá, hogy én nem is akarok..

27/F

2020. jan. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#2 Elhiheted, hogy nem függ össze az intelligenciával :)
2020. jan. 27. 15:11
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Elnézve mennyi idióta van az utakon, akiknek baromira nem kéne vezetnie... én becsülöm azt, aki elismeri, hogy nem megy.
2020. jan. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ciki, de nem olyan érdekes.
2020. jan. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Értékelem ha valaki magabiztosan és balesetmentesen vezet, de ha nem megy valami jobb az óvatosság, egyáltalán nem ciki. Ciki börtönbe kerülni vagy egész életedet lelkiismeret furdalásban leélni ha bajt okozol és te vagy a hibás.
2020. jan. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Szégyen.
2020. jan. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem az. Egyébként attól, hogy nem megy neki a vezetés nem értem miért lenne buta.

Szerintem jobb, ha nem veszélyeztet másokat, akinek nem megy, és inkább nem vezet. Én se fogok vezetni, mondjuk én lány vagyok, de ez is olyan hülyeség szerintem, hogy minden fiúnak/férfinek vezetnie kell.

2020. jan. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szeretnéd, akkor ne erőltesd!

Én is azt mondtam amúgy magamnak, nekem a büdös életben nem lesz jogsim. Aztán leküzdöttem a kishitűségemet, és voila.

Persze nyilván ha nincs motiváció, muszájból nem érdemes, csak egy görcs leszel tőle.

2020. jan. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!