Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejönnek az ilyen nagyon kedves mindig elnézést kérő típusú lányok?

Figyelt kérdés
Interneten egy társkereső oldalon megismerkedtem egy ilyen lánnyal. Úgy kezdte hogy nagyon köszöni szépen, hogy ráírtam és nagyon örül nekem, illetve amikor nem írt vissza akkor mindjárt elnézést kért, hogy nem írt mindjárt vissza, úgy látom ilyen megfelelési kényszer van benne. Egyébként elég csinos lány meglepő módon...
2020. febr. 16. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem szeretem a megfelelési kényszeres nebántsvirágokat. Egy csaj attól nőies, hogy tisztában van magával és azzal, hogy miért nem kell bocsánatot kérnie.
2020. febr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem irritáló mindkét nemben a túlzott modorosság. Én is ilyen vagyok :(
2020. febr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Engem is nagyon irritál mindkét nemnél. Egy idő után az ember kellemetlenül érzi magát az ilyen emberek társaságában.
2020. febr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Nagyobb baja ne legyen.
2020. febr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Online én is ilyen vagyok, bezzeg élőben sohase kérek bocsánatot semmiért.
2020. febr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, a környezetem kiborul tőlem.

Jó mondjuk nem vagyok csinos. :D

ELNÉZÉST KÉREK, hogy offoltam.

2020. febr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Én abból indulok ki, hogy az ilyen ember figyelmes, próbál megfelelni a partnere igényének, alkalmazkodó. És ezek szimpatikus dolgok nekem.

Különben, amiket írtál, abból nekem semmiféle megfelelési kényszer nem jön le, csupán az, hogy udvarias, és komolyan társat keres. Vagy lehet, hogy már azzal levetted a lábáról, hogy nem a farkadról küldtél képet, és nem rögtön a szexre terelted a szót. Ha előtted ilyen bunkókkal akadt össze, érthető, ha őszintén örül, hogy végre egy normális fiú írt neki.

2020. febr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Azért szentté ne avassuk, hogy nem egyből a farkáról küldött képet.


Ez egy normális, kedves reakció a nőtől. Fura, hogy ezen meglepődsz.

2020. febr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#8


???


#Kérdező


Persze, csak az a baj, hogy én is nagyon mentegetőzős vagyok, így lehet órákig ezt csinálnánk. Ha lennének közös témáink, akkor nem lenne baj, hogy egyikünk sem az a tipikus idegbeteg "há' mink vagyok a zátlagemberek" jellem. Vagy "úrhatnám nyugdíjas" jellemek, ami gyakori lett.

2020. febr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%

Leginkább a neveletlen, bunkó emberek érzik nagyon kényelmetlenül magukat az ilyen maximum erkölcsi normán ketyegő emberektől.

Mert "viselkedni kell"

2020. febr. 17. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!