Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejönnek az ilyen nagyon kedves mindig elnézést kérő típusú lányok?

Figyelt kérdés
Interneten egy társkereső oldalon megismerkedtem egy ilyen lánnyal. Úgy kezdte hogy nagyon köszöni szépen, hogy ráírtam és nagyon örül nekem, illetve amikor nem írt vissza akkor mindjárt elnézést kért, hogy nem írt mindjárt vissza, úgy látom ilyen megfelelési kényszer van benne. Egyébként elég csinos lány meglepő módon...
2020. febr. 16. 21:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
30%
Nem, de én is ilyen vagyok férfi létemre, mondjuk azért mert egy szarnak érzem magam, lehet a lány is onbizalomhianyos.
2020. febr. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem őt simán csak jól nevelték a szülei. Nekem ezen semmi meglepő, vagy furcsa nincs.
2020. febr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!