Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tisztelt nők! Elnézést a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tisztelt nők! Elnézést a kifejezésért de miért vagytok ilyen szemetek? (Tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés

Annyira el tudjátok csábítani a házas, családos, párkapcsolatban levő férfiakat hogy arra nincs kifejezés.

Pimasz, kicsinyes módszereket használtok csakhogy megszerezzétek magatoknak azt akit akartok, nem tisztelve azt hogy a másik félnek milyen a kapcsolati státusza.

És nem, ha pont a lényegre tapintotok onnan nagyon nehéz kimászni és azt mondani, hogy bocsi, de van feleségem/élettársam, mert hiába is mondjuk, akkor is további módszerekkel akartok az ujjaitok közé csavarni.


2019. dec. 20. 08:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
99%
Ajjaj...valaki a 2 szék közé esett :D
2019. dec. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
99%
A dolog két emberről szól. A nő fejre is állhat ha a férfi nem akarja. Érted?
2019. dec. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
99%
Persze, csakis a nő hibás. Hát hogyne.
2019. dec. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
rendkívül érdekes, engem nem lehetett ujjak köré csavarni, amikor azzal voltam, akit szerettem
2019. dec. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
99%

Bocs, hogy erre megcsalt, elvált nőként válaszolok, de akit vinni lehet, az annyit is ér. Megnyerte a másik, legyen vele boldog. A férj fogadott hűséget, nem a szerető.

Az kifogás, hogy mert a másik nő csábította el, ő csak.nem tudott ellenállni. De, tudott volna, csak az elején nem akart, mert á, mi baj lehet egy kis flörtből, egy kis udvarlásból...

Azt hisztitek, a feleségetek nem fűzőgeti senki, csak mert nem tudtok róla? Dehogynem! Ha ő hűséges, az nem azt jelenti, hogy nem volt lehetősége, hanem azt, hogy nemet mond. Ha én is mindenkinek hagytam volna elcsábítani magam, több faxt fogtam volna, mint kilincset....

Hagyjuk már ezt a car dumát, hogy hűségesnek maradni nagyobb teljesítmény, mint az olimpiai arany.

2019. dec. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
98%
És akkor most írj egy leírást magadról is, hogy mennyire gyenge jellem vagy, aki nem képes nemet mondani s ezért még a nōket hibáztatod. Lehet, hogy sok nō azonnal megértette volna, ha visszautasítod, de te elmondásod szerint még odáig sem jutottál el közöld a lánnyal a tényt, hogy házas vagy, de ezért is ō a hibás, mert nem találta ki magától. Szánalmas vagy.
2019. dec. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
98%

A páromra és rám is nyomultak mindenféle módon emberek... Ez nem úgy működik, hogy te gyanútlanul elmész valahova aztán a következő kép már az, ahogy a másikba belecsusszansz/a másik beléd csusszan vagy az ajkadhoz tapad. És nem is úgy működik, hogy egyik nap felkelsz és konstatálod, hogy jé, én azt a nőt szeretem.



Tény, hogy foglalt emberrel kikezdeni (vagy megpróbálni) nem normális dolog és nem jár érte taps. De mint minden kapcsolat és interakció, ez két emberen múlik. Ezt a kimászós dolgot egyáltalán nem értem, abból kell kimászni, amibe az ember beleesett. Mi pedig nem kávézgatunk a másik nemmel, nem szóakozunk meg lelkizünk velük, csak egymással meg a barátainkkal, akik azért úgymond átmentek azon a bizonyos vizsgán. Tudjuk, hogy egyáltalán mi a randi-szituáció és mi a flört akkor is, ha azt is tudjuk, hogy a mi oldalunkról nem lenne benne semmi, de direkt nem megyünk bele, hogy hülyén nézzen ki vagy hogy olyan helyzetbe kerüljünk, amibe akkor kerültünk utoljára, mikor a párunkkal randiztunk. Tudjuk, hogy hol van a közelség és a segítség határa és hogy foglalt/házas emberként meddig van közünk valaki másnak a személyes problémáihoz és életéhez, aki egyébként nem is a barátunk. És nem vagyunk naivak, hogy a párunk nélkül "haverkodjunk" új emberekkel, mert megvannak a barátaink.


Sokan próbálkoztak nálam. Hívtak munka után teázni, próbálták bemesélni nekem, hogy a párommal nem vagyok boldog és csak beleöregszem a kapcsolatba (mert inkább mentem haza hozzá, mint bulizni), küldtek a közös lakásunkhoz szerelmes levelet, asszem ez volt a legdurvább. Volt, aki chaten tolta a lelkizős dumát vagy próbált velem beszélgetni, de nem voltam benne valami motivált és nem is értettem, hogy miért csinálja ezt, neki ez miért jó. Természetesen a párom mindenhez hozzáfér, mindenről tudott, ha a munkahelyemen történt valami félreérthető, már aznap mondtam neki, hogy amúgy xy nem tudom, mit érez, mikor az asztalom mellett tanyázik és kezd kiborítani... És bumm, nem történt semmi. Meg sem mozgatott bennem semmit semmilyen közeledés és fordítva is ugyanez volt.


El vagy tévedve, ha azt hiszed, hogy a harmadik fél a hibás.

2019. dec. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
97%
Bocsi, de 2 ember kell hozzá, nincs az a kacérkodó manipulatív " iatennő" ha a másik fél nem akarja :))))
2019. dec. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Idejött egy kicsit sajnáltatni magát erre tessék, milyenek vagytok :D
2019. dec. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nice try. 😂😂😂
2019. dec. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!