Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai 14-20 éves lányok (tisztelet a kivételnek - bár nem sokat láttam) miért ilyen semmilyenek?

Figyelt kérdés

Konkrétan semmi életcél. Kevés kivételtől eltekintve felőlük a világ is összedőlhetne. Az a lényeg, hogy apuci anyuci megvegye az iphonet, meg legyen hétvégi zsebpénz, hogy kimenjen inni. Azonkívül, hogy saját magukat fejlesztenék, olvasnának, házimunkát csinálnának, főznének, mosnának - semmi.

Milyen családanya lesz "ezekből"? Gyenge jellem? Szülői nem törődömség?


Engem sem tanított anyám főzni, mosni, takarítani.

Magamtól megtanultam. De ezek inkább éhen halnak, mint sem főznének, vagy letennék a telefont.

Kiskoromban elváltak a szüleim, még csak jó példa sem volt, csak elrettentő. 25 éves férfi vagyok.


Más generáció? Tényleg ennyire elcseszettek? Hol vagytok normális lányok?


2018. jún. 17. 16:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
A szokasos rinya. Evszazadok ota.
2018. jún. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Az alsó korhatárt egy kissé feljebb vihetnéd, mert ez így elég creepy, főleg egy 25 éves férfi "tollából" :D
2018. jún. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Szándékosan nem vittem feljebb..


Felénk csak ilyenekkel lehet ismerkedni. Így hát marad a fiatal korosztály.


De jogos, biztos máshol írható idősebb korosztály. :)

2018. jún. 17. 16:11
 4/19 anonim ***** válasza:
98%
Mit akarsz 14 éves kislányoktól? Ne csodálkozz, hogy ilyenek, még gyerekek. Húzz el az ovi környékéről és nézelődj a 18 éven felüliek között.
2018. jún. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Én nem tudom, milyen lányok vannak ott, ahol laksz, de én szinte csak normális lányokat ismerek. Óvónőnek tanulok, és az összes, de tényleg összes csoporttársam normális, a tanítósok, szociálpedek, csecsemőgondozók mind ilyenek. Sokat ismerek. Mindnek komoly kapcsolata van, szorgalmasak, sokan még dolgoznak is suli mellett.
2018. jún. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Tehát azon akadsz ki, hogy a 14 éves lányokat apa-anya tartja el...LOL.
2018. jún. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
14-20 év közötti lányokat még anya és apa tart el. Elárulom az ilyen korú fiúk nagyrészét is hiszen 14-18 év között még középiskolások. 19-20 évesen vagy elkezdenek dolgozni vagy továbbtanulnak egyetemen vagy OKJ-n vagy máshol, de ha dolgoznak is még nem tartanak ott, hogy magukat tartsák el. Biztos van kivétel, de a nagyrészük ez. Főleg a 18 év alattiakat még a szülők tartják el. Nem értem mi ebben olyan felháborító. A telefont pedig manapság minden korosztály nyomkodja nem csak a fiatalok. Ismerek felnőttet is aki totál telefonfüggő. Túl van már a 40-en is szóval nem mai generáció.
2018. jún. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Igazatok van.


Lehet rosszul fogalmaztam, de aki 18 éves korára sem hajlandó, de még csak próbálkozni sem, abból szerintem később sem lesz semmi.

2018. jún. 17. 16:45
 9/19 AchromaticSmarties ***** válasza:
89%
Tinédzserkorban még eléggé eltérő szellemi (és testi) érettségűek az emberek, majd benő a fejük lágya. Nincs háború, hogy már 16 évesen fel kelljen nőni.
2018. jún. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
57%

Itt:D

Normális vagyok és még főzni is tudok.

18/L

2018. jún. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!