Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai 14-20 éves lányok (tisztelet a kivételnek - bár nem sokat láttam) miért ilyen semmilyenek?

Figyelt kérdés

Konkrétan semmi életcél. Kevés kivételtől eltekintve felőlük a világ is összedőlhetne. Az a lényeg, hogy apuci anyuci megvegye az iphonet, meg legyen hétvégi zsebpénz, hogy kimenjen inni. Azonkívül, hogy saját magukat fejlesztenék, olvasnának, házimunkát csinálnának, főznének, mosnának - semmi.

Milyen családanya lesz "ezekből"? Gyenge jellem? Szülői nem törődömség?


Engem sem tanított anyám főzni, mosni, takarítani.

Magamtól megtanultam. De ezek inkább éhen halnak, mint sem főznének, vagy letennék a telefont.

Kiskoromban elváltak a szüleim, még csak jó példa sem volt, csak elrettentő. 25 éves férfi vagyok.


Más generáció? Tényleg ennyire elcseszettek? Hol vagytok normális lányok?


2018. jún. 17. 16:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Majd megtanulják ne idegeskedj ezen. Talán félsz ha elveszel egy lányt akkor majd neked kell eltakarítani magad után? :)
2018. jún. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Es mit izgat teged mas mit csinal az eletevel? Attol te nem leszel elorebb hogy a hasonlo vagy nalad hatrabb levoket becsmerled. Hagyd mar oket logva... “versengj” a legjobbakkal. Oket kritizald ha tudod ;)
2018. jún. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 NDSM ***** válasza:
100%
Nézz szét a világban és rájössz! DE A FIÚK KB.UGYANEZEN A SZINTEN VANNAK! Egyrészt tényleg éretlenek még. Másrészt mit sugározz feléjük a média! 0 teljesítménnyel is "CSÁSZÁR" lehetsz. Lásd a VV szériák, Éjjel-Nappal Budapest, sőt még a tehetségkutatókat is ide lehet sorolni!
2018. jún. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ácsi, végre egy kérdező, aki elismerte kicsit rosszul fogalmazott.

Nyugi fogsz találni ilyen lányt. Olyanok között keresgélj, akik már laktak külön szülőktől.

2018. jún. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 3.14159265357989 ***** válasza:

20 éves vagyok, egyetemista, szülőknél lakom. Szerintem ez még nem szégyen. :) Van életcélom is, azért teszek az egyetemen (=tanulás). A főzési képességeim mondjuk eléggé minimálisak, de azért pár dolgot meg tudok csinálni.

A kérdés amúgy furcsa, az, amit leírtál, az nem "semmilyenség" szerintem. Van, amivel kapcsolatban beleillek a leírásodba, de nekem még ember nem mondta, hogy semmilyen vagyok :D Szóval szerintem jobb lett volna, ha másképp fogalmazod meg.

Érdekes, az én ismeretségi körömben szinte minden lánynak van legalább életcélja, egy részük külön is él, dolgozik is mellette... nem tudom, hogy hol laksz, de szerintem nem a jó embereket ismerheted akkor. :D Nekem abszolút nem ez a tapasztalatom.

2018. jún. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Milyen életcélt vársz egy 14 évestől?:D Ábrándokat várj maximum. 20 felett kéne keresgélned.
2018. jún. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

lol. 14 évesen még olyan dolgokon gondolkoztam, hogy milyen témazáró lesz holnap, vagy iskola után melyik játszótéren fogócskázzunk osztálytársakkal. volt akit még önkéntes napközibe is beírattak. :D

16 évesen hozza meg az első komolyabb döntését egy gimnazista pl, hogy milyen fakultációt válasszon, ami továbbtanulás szempontjából fontos, de sokan még 18 évesen se tudják mit csináljanak, mert még semmit nem láttak kb a világból. 20 év alatt még gyerekek kb. nem is értem. ha csak nálam 10 évvel fiatalabbakkal tudnék ismerkedni, inkább nem ismerkednék, vagy használnám a csodálatos találmányt, amit internetnek hívnak, ismerkednék ott.

ettől függetlenül a fiatal generációk elég elcseszettek, de hogy te se vagy százas, az is biztos.

2018. jún. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Vagy elköltöznék valami értelmesebb helyre, ahol nem csak gyerekek laknak, hanem ismerkedni is lehet korombeliekkel.


Bár ehhez is kell célokat kitűzni és proaktívnak lenni, de számodra ez nem lehet probléma a kérdésed alapján. :D

2018. jún. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert, milyenek legyenek? Ez még a tini korosztály, ne csodálkozz, ha nincs kialakult személyiségük. 25 évesen nem ezt a korosztályt kéne nézned nagyokos.
2018. jún. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!