Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól látom hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom hogy a lányok többsége felszínes, és csak a legmenőbb fiúkat veszik észre?

Figyelt kérdés
Én már kezdek lemondani arról hogy barátnőm legyen. Én nem tartozom a sikeres fiúk közé, így nem sok esélyét látom annak hogy legyen párom. Tudom vannak rendes lányok, de ők kevesen vannak és nem találom őket, vagy nekik általában van barátjuk.
2020. febr. 16. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem csak te vagy alja. És messze nem olyan átlagos és normális, mint gondolod magadról
2020. febr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

És te mit teszel annak érdekében, hogy érdemes legyen veled kezdenie is bárkinek?

Mitől vagy te értékes?

2020. febr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Ahogyan a fiúk többsége is az, és mindig az ilyen lányokat veszik észre, sohasem a duci Jucit vagy a szemüveges, kapa fogú Gizikét. Pedig velük vannak egy szinten.
2020. febr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Persze. Ellentétben a fiúkkal, ugye?
2020. febr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5%

A nők meg azt mondják hogy a fiúk azok. Akkor most kinek van igaza? És hogy-hogy nem találkozik a kereset a kínálattal? Örök rejtélyek ezek.


Amúgy szerintem ezen az oldalon, a válaszokból és pontozásokból sokat lehet leszűrni abból, hogy ki a felszínes.

2020. febr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
A nők ösztönszerűen csak a legjobb férfiakhoz vonzódnak. Számukra - a férfiakkal ellentétben - már az átlagos is visszataszító.
2020. febr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az ég pedig kék.
2020. febr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem mondanám, hogy csak ezeket veszik észre, de mindegyik ilyenre vágyik és ha van lehetősége, még ha csak egy dugásra kell is egy ilyen férfinak, biztosan, hogy lépni fog az ügy érdekében. Ez tapasztalat. Saját és az ismerősi, baráti körömből kiindulva.
2020. febr. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
Pénz és a külső! Ha egyikben sem vagy jó akkor mit vársz? 😂
2020. febr. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!