Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban egyre több a felszínes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban egyre több a felszínes nő?

Figyelt kérdés

Egyre többször futok bele olyan nőkbe, akiknek szinte csak a külső fontos nyilván mindenkinek fontos a külső férfiként, én sem tudnék vonzódni kövér nőkhöz de egyébként nagyon sok nőnek adnék esélyt, nincs ideálom picit duci is lehet, lehet szemüveges, magas, alacsony, kicsit érdekes nem hétköznapi nem szép arc is stb.

Viszont nőknél egyre többször találkozok az ilyen férfi ideálképet akaró emberkékkel.

Legyen 180 nál magasabb, csak az izmos sportos a jó pasi, legyen szexi borosta stb.

Egy alacsonyabb ilyen szemüveges teljesen hétköznapi pasi már nem is vonzó a nőknek.

Persze TISZTELET A KIVÉTELNEK!


2019. dec. 6. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Én ugyanannyi felszínes embert látok most, mint 15 éve. Még szerencse, hogy baromi könnyű őket kiszűrni.
2019. dec. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Én férfiként vagyok felszínes
2019. dec. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Csinos, vékony, szép arcú, igényes nőies nő vagyok, hadd döntsem már el, hogy kivel szexelek. Ha számomra nem vonzó, akkor nem fogom kívánni. Ez nem felszínesség, van egy ideál, van kritérium. Fontos a külső, bizonyos szint felett nem süllyedünk bizonyos szint alá.
2019. dec. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Miért nem kondizol és ami hiányosság azt tudod palástalni,plusz fejleszd magad meg karriered is.


Szexi nő nem véletlenül vár el dolgokat,nem véletlenül figyel magára nem véletlenül diétázik,meg néz úgy ki.


Vonzóvá kell vállnod vagy add le az igényeket.

2019. dec. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Mindenki olyan partnert kap amit ő is tud nyújtani. Ezért egy alacsony , ronda , dagadt stb ferfiak sose fognak kapni csinos nőt! Maximum ha tele vannak pénzel
2019. dec. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Kezdenek férfiként is unalmasak lenni ezek a kérdések, most már szívesen olvasnék inkább felszínes férfiakról, az kevésbé van terítéken.
2019. dec. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Kezd visszanyalni a fegyi, ugye? :D
2019. dec. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Rockarc ***** válasza:
52%

Nyugi ez a ferfiak kozott is igy van. Akinek nincsenek igenyei a masik nemmel szemben az nem aranyember, hanem igenytelen. Vagy ketsegbeesett incel. Azzal senkinek nem teszel szivesseget, hogy a "picit ducit" is bevallalnad.


A felszinesseg nem azt jelenti, amire te gondolsz, hanem a mely kotodesre valo hajlam hianyat. De persze miert pont ezzel lennel tisztaban, ha mar eleve altalanositassal kezded a mondanivalod? Nem csak kinezeti problemad van, rajtad nem segitene egy ferfias kulso sem, nem tudnal elni a lehetoseggel.


43F

2019. dec. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!