Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik küldenek lengén öltözött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik küldenek lengén öltözött képet magukról, miért teszitek?

Figyelt kérdés
Biztos én vagyok a maradi,de mi ez, húspiac? Ha ilyen képekre vágyik tele van velük az internet. Azonban vannak, akik küldenek. Miért?
2020. febr. 15. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kb mint a húspiac. Lehet én is maradi vagyok, de nekem az se hátrány, sőt inkább előny, ha nem látjuk egymást a találkozásig. Így ha valaki megszereti a belsőd és nem felszínes, összejöttök bármilyen is a másik.
2020. febr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez sem biztos. Volt itt egy hölgy kérdező, akinek csak a személyes találkozón derült ki,hogy a randipartnere kerekesszékes. ;(Mindenesetre ott is meg tudtam érteni mindkét felet.
2020. febr. 15. 11:15
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
mert azt hiszik, attól rájuk indul be a másik, és beléjük szeret...de ez max húspiac tényleg. MEgnézi, jó-e szexre a teste, ha nem, megy tovább...
2020. febr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Figyelemfelkeltés, esetleg büszke a testére (vagy annak egy részére) és szeretne rá minél több bókot kapni, tehát egótuning.
2020. febr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező, engem az se zavarna, ha a másik fél vak, süket, vagy hiányzik egy karja.
2020. febr. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!