Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki tudom deríteni mit gondolhat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tudom deríteni mit gondolhat?

Figyelt kérdés
Hobbim kapcsán járok egy társaságba (20-30 fő). Elég nagy a korintervallum, de azért vannak páran akik hasonló korosztály mint én. Van egy pasi akivel elég jól egy hullámhosszon vagyunk. Párszor cseteltünk is, (teljesen semleges dolgokról) meg beszélgettünk, meg hát a hobbi közös. Semmi extra, nincs nagy szikra meg ilyesmi mégis úgy érzem lehetne belőle valami. Mindig rossz voltam ismerkedésben, pár első randinál nem is nagyon jutottam tovább de még reménykedek hogy egyszer eljön az ideje. Viszont baromi rutintalan vagyok, úgyhogy a "játszmákat" sem ismerem. Honnan tudom meg, hogy hasonlóan gondolkodik vagy sem? (Mert az is lehet, hogy csak az én fejemben van az egész.)
2020. febr. 15. 00:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelét adta volna, ha többet akar, mint hogy jó ismerősként levelet vált veled. Kért volna a klubon kívül találkozót.
2020. febr. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hívd el egy kávéra v. teára. Lehet nem mer kezdeményezni..
2020. febr. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy fffi ha akar kezdeményez
2020. febr. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyeshez csatlakozom. Nem vagyok egy hódítógép én sem, de ilyen helyzetben igyekeznék minél előbb kettesben találkozni a kiszemelttel.
2020. febr. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Próbáltál flörtölni vele? Vagy magadra irányítani úgy a figyelmét, hogy észrevegye benned a nőt, ne csak egy havert? Ehhez pont nem játszmázni kell, hanem egyenesnek lenni. Ha tetszik neked mutasd ki, ha jól érzed magad vele, keresd a társaságát, ha érdekel, hogy mit gondol valamiről kérdezd meg.
2020. febr. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűen barátságos. Nem kell mindenbe mindent belelátni. Komolyan, már az ember nem mehet közösségbe anélkül, hogy valaki ne kombináljon, ha emberien viselkedik.

Ha akarok valamit, lépek, pont.

2020. febr. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!