Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban sokkal több férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban sokkal több férfi megy külföldre dolgozni mint nő? Ti is így látjátok.

Figyelt kérdés
Jó hír azok számára akik itt állandóan sírnak, meg nő hiányt emlegetnek! Abban a ny. Mo-i városban ahol én lakok, igen-igen nagy a kivándorlás a nyugati országokba. Aztán sokan kinn is maradnak, legalább tízet tudok akik egy idő után az állampolgárságot is felvették. Ezek az emberek 90 %-ban férfiak! A héten tudtam meg, az ismeretségi körömből is megy Németországba 4 férfi. 2 idősebb, elvált, 2 pedig szintén szingli fiatal. Eddig a nyugati országrészben nem volt gond a nemek arányával de ha ez így folytatódik lesz! Van egy barátnőm eki egy alföldi kis városban lakik. Ő már régóta mondja, ott épkézláb férfit nagyítóval kell keresni. Öregek meg fiatalok vannak. Szóval zokogó pasikák abba lehet hagyni a rivászatot az állítólagos férfi többlet miatt.
2020. febr. 14. 11:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Plussz Super Jack pont a fériak házasodási és gyermeknemzési hajlandósága. Még 5 év és megfiatalodnak a barátnőd szemében, akiket most öregnek titulált. Örülni fog egy jó karban lévő hatvanasnak.
2020. febr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, a franc örülne neki, az már egy vén múmia. Amúgy nem instan kéne lesni a prostikat, aztán akkor nem tűnne fel, hány ment ki közülük.
2020. febr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

"Születik egy évben 50 ezer nő. Kimegy belőlük több százezer?"


Kis túlzással de igen. Ezért van ekkora brutális férfitöbblet...

2020. febr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nincs férfi többlet!!! A keleti országrészeken meg kimondottan NŐ TÖBBLET van!

A magyar nők meg -ne legyünk már ennyire elfogultak- körülbelül a 10 %-uk szép!

2020. febr. 14. 16:05
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

"A keleti országrészeken meg kimondottan NŐ TÖBBLET van!"

Menj el Miskolcra. Ha ott nincs kétszer annyi (fiatalabb) férfi mint nő, akkor megeszem a kalapom.

2020. febr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező:

Na mert a magyar palik jól néznek ki? Jesszus :D Én inkább örülnék ha a helyükre külföldi palikat importálhatnánk, hozzáteszem sok más magyar nő van ezen az állásponton. Jah és ezt úgy mondom, hogy magyar és külföldi férfival is volt kapcsolatom, tudok különbséget tenni. És azt is vegyük hozzá, hogy külföldön a magyar férfiak hát hogy is mondjam labdába sek rúgnak (éltem külföldön, tapasztalat).

De amúgy a kérdésre reagálva nem feltétlen megy több férfi külföldre dolgozni, ez függ a szakmától, munkától. Segédmunka, pincér stb. férfiak mennek, de diplomás munkakörnél már nem ez a helyzet, ott eléggé magas a nők aránya.

2020. febr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
30%

Szia!

"külföldön a magyar férfiak hát hogy is mondjam labdába sek rúgnak " LOL


"diplomás munkakörnél már nem ez a helyzet, ott eléggé magas a nők aránya."

Mesélj még!

Még nem jártam külföldön. Sohasem dolgoztam mérnökök között. Jó hallgatni a világotlátott tapasztalt ember bölcsességét.

2020. febr. 15. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!