Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a legtöbb jóképű férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a legtöbb jóképű férfi kimenne külföldre mi lenne?

Figyelt kérdés
Ha a nők szerint jó pasik jobb munkalehetőség miatt egyszerre kimennének külföldre , az itt maradt nyomibb srácoknak is lehetne barátnője ?
2019. máj. 3. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Én pl. a párom után jöttem ki külföldre, úgyhogy kösz, nem.
2019. máj. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Csomó jóképű fickó kiment már külföldre, nyomi gyerekeknek még sincs nőjük. Itthon maradt jóképű férfiaknak viszont fejenként több jó csaj jut. Ilyenek a farkastörvények...
2019. máj. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Így sem lenne barátnőjük, mert bármelyik nő akinek több esze van egy marék szárított lepkénél inkább egyedül marad, mint hogy összejöjjön egy saját magát borzazstó "rendes srácnak" gondoló frusztrált, megkeseredett, jellemhibáktól hemzsegő gyökérrel.
2019. máj. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Én mint jóképű pasi konkrétan a barátnőm után mentem ki Angliába, mert ki kellett mennie anyagi okokból. (Nem eltartós kapcsolatban élünk, nem is szeretne abban). De életem legjobb döntése volt! Nem gondoltam volna, hogy ilyen jól is lehet élni. Tényleg nem kamu amit itthon híresztelnek, hogy kint mennyivel jobb.
2019. máj. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4%
Az lenne hogy akkor nem 20 %-nyi alfa adogatná körbe őket hanem mondjuk csak 10 vagy 15. Nem változtatna a jelenlegi rendszer alapjain.
2019. máj. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Amikor odamész egy nőhöz, akkor ő eldönti, hogy elég szimpatikus vagy-e, vagy marad inkább szingli. Ez a két lehetősége van, függetlenül attól, hogy hány potenciális jelölt van. Akkor is ez a két lehetőség van, tehát dönthet úgy, hogy nemet mond, ha te maradsz az utolsó férfi a Földön.
2019. máj. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A hármas nagyon jól leírta.
2019. máj. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%
Rengeteg olyan pasi mászkál az utcán, akik állandóan váltogatják a jobbnál jobb nőket, mégsem mondhatóak jóképűnek, sőt inkább csúnyácskák. Viszont határozottak, megvan az egyéniségük, magabiztosak, tudják és értik a dolgukat, van önbizalmuk és humorérzékük. Ennyi. Több se kell. Az anyagi összetevőt csak a féltékeny társaik hiresztelik önigazolás gyanánt.
2019. máj. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!