Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még klasszikus értékekr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még klasszikus értékekre vágyó nök?

Figyelt kérdés
Akinek udvarolni kell, mert nem szo*ik az első randevún. Akinek nem a fizetésem az első kérdése, és nem lép le egyből olyannal aki 500 forinttal többet keres. Nem igényli a BMW-t, sznob partykat. Szóval ilyan kis normális.

2020. febr. 14. 08:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%
Persze, ha feminista beàllítottsàgu akkor nem zavarja ha nem vagy 'eltartokepes'. Csak ne csodalkozz ha utana meg kell osztani a gyereknevelést es a hazimunkat js.
2020. febr. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk lehet, hogy nem csak a 10/10-es nőket kéne nézned instagrammon, hanem az átlagos nőket is, mondjuk Katit a gyógyszertárból, vagy Julit a varrónőt és akkor találnál ilyen klasszikus nőt.
2020. febr. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
73%
Naná én pont ilyen vagyok! és így hódított meg egy szintén klasszikus értékeket valló férfi! Verseket írt nekem,sőt el is szavalta,énekelt nekem és zongorázott,és több hétig udvarolt nekem. Többször aludtunk egymás mellett mindenféle szexuális tartalom nélkül,szorosan átölelt és elaldutunk..együtt vagyunk és boldogok vagyunk :)
2020. febr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
22%

"Vannak. Rájuk mondják a pasik, hogy unalmas, szürke kisegér

...

Nem éri meg jókislánynak lenni. Sorry."


ez fordítva is elmondható

2020. febr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
61%
Én is ilyen nő vagyok, "sokra" mentem vele.
2020. febr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
30%

mindjárt gondoltam hogy le leszek pontozva, a nők természetesen tagadnak.

ha egy nő átlagos azt sajnáljuk hogy nem veszik észre, de ha egy pasi átlagos azt kosarazzuk ki mert "túl unalmas"

észre se veszitek hogy a nők azok, akik kitermelték a gyúros, bmw-s, szolis pityukat, mert erre van kereset

egy átlagos pasi, jó értékrendekkel rendelkezve ugyanúgy kijelentheti, hogy ""sokra" mentem vele"

2020. febr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
80%
#16 egy bizonyos (nem túl magas) értelmi szint fölött egy nőnek sem kellenek az általad leírt férfiak.
2020. febr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
69%

17, attól hogy tízen akárhányan az ellenkezőjét mondjátok, a többi 1000 még ilyen

ez olyan mintha egy rasszra azt mondanák hogy rendesek, mert van köztük 10 rendes. de a többi milyen?

szerintem nem létezne ilyen férfi csoport, ha nem lenne rá jelentős számú kereset. és a való életben is mindig ezt láttam

mivel magatokból indultok ki, és nem ti ismerkedtek a saját nemetekkel (kivéve a leszbik), így szerintem nyugodtan állíthatom, hogy a férfiak jobban meg tudják ítélni hogy a nők döntő többsége milyen. jó, ti most vagytok itt kb 10-en akik nem ilyenek, örülök neki, de ez vajmi kevés.

2020. febr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
21%
16 nál a pont !!!!
2020. febr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
64%
Megnézem a gyúrós, szolis, béjemvés pasikat, az edzőteremben akad belőlük elég. Nos, megnézem a mellettük lévő nőket: egytől egyig insta pitchák. Mindegy, hogy egy gazdag csajszi, vagy fodrászlány, mind ilyen liba. Na, ezeknek persze, hogy ilyen pasi kell. Lehet lepontozni, de a normális, átlagos barátnőim nem járnak ilyenekkel. És nézem az utcán az átlagos párokat: mind a két fél totál átlagos. Ha te azt tapasztalod, hogy a nők az ilyen pasik után futnak, rossz hírem van: felszínes vagy és kizárólag az ilyen nőket veszed észre. Mert a duci Julikát vagy a szemüveges, görbe fogú Gizikét észre sem veszed, ők nem léteznek. És ne gyere azzal, hogy nekik is ilyen kell, mert nagyon nem.
2020. febr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!