Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan férfi, akinek semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, akinek semmi sem jött össze nők terén, de nem bánja?

Figyelt kérdés

Például látva, hogy mennyi rossz kapcsolat, társas magányban lengés van, illetve megcsalás.

Az egyedüllét pozitiv oldalát képes nézni, pl. több pénzed marad, csak magadnak kell elszámolnod, stb.?

Félig teli pohárként szemlél mindent?

Miért kéne belekeseredni az egyedüllétbe?



2020. febr. 13. 14:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
72%
Engedd el a dolgot. Én is ezt tettem. Egy nyűggel kevesebb.
2020. febr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Már azt várom, hogy holnap munkából hazamenet futószalagon fognak-e szembejönni a Valentin-napra eladandó kacatok. Erre egyébként nem lennék kiváncsi, de már egy weboldalt se lehet úgy megnyitni, hogy ne tolja a képembe a Valentint...
2020. febr. 13. 15:38
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaj ettől a tetves valentin naptól már nekem is hánynom kell. Nem azért mert nincs nőm, hanem mert undorító, felszínes amcsi baromság.
2020. febr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, en. 30 eves koromban elkoltoztem 12000km-re es remetekent elek egy eldugott helyen azota. Nem veletlenul kaptad a magasabb tudatossagtol, hogy nem jossz be a noknek. Fogadd el es elvezd a helyzetet :)


35F incel

2020. febr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
14-es, ha egyébként nőn kivül megvan mindened, akkor nagyon is tudlak irigyelni. Egyébként lehet tudni kb hol, melyik ország?
2020. febr. 13. 15:46
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom meg, hol vagyok, csak azt, hogy jo messze :)


De lottem ma neked egy utcakepet, tessek ;)


[link]


Amugy igen, mindenem megvan. Es neked is meg lehet mindened, csak osszhangba kell kerulnod azzal a felsobb szintu tudatossaggal, ami benned van. A nok miatt meg ne bankodj, nekik a filmsztar kinezetu bortontoltelek ferfiak kellenek tele zsetonnal.

2020. febr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszi, szerintem ez Ausztrália.
2020. febr. 14. 15:26
 18/18 anonim ***** válasza:
Annyira azert nincs messze :)
2020. febr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!