Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan férfi, akinek semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, akinek semmi sem jött össze nők terén, de nem bánja?

Figyelt kérdés

Például látva, hogy mennyi rossz kapcsolat, társas magányban lengés van, illetve megcsalás.

Az egyedüllét pozitiv oldalát képes nézni, pl. több pénzed marad, csak magadnak kell elszámolnod, stb.?

Félig teli pohárként szemlél mindent?

Miért kéne belekeseredni az egyedüllétbe?



2020. febr. 13. 14:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

Igen, én! Egy ideig bánkódtam, hogy nincs párom, de ma már hálát adok az égnek, hogy kimaradok "kapcsolat"-nak nevezett felszínes kirakat maszlagból.

21/F

2020. febr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Akkor már ketten vagyunk :)
2020. febr. 13. 14:38
 3/18 anonim ***** válasza:
61%
Addig hiheti csak ezt, amíg nem tapasztal meg egyszer egy kapcsolatot. Utána meg csak szívja a fogát a magányban elcseszett évek miatt.
2020. febr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
jelen! el nézzve a haverokat mind elvált vagy a gyerek miatt maradtak együtt kényszerből jobb egyedül
2020. febr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
22%
Lehet ebben a hitben tengetnie magát egyeseknek, ha így jobb neki.
2020. febr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
16%
5 még is mi jó a párkapcsolatban? elárulhatnád....
2020. febr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
12%

#6

Neked semmi az ég világon!

2020. febr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%

Jött már össze, és meg is bántam, inkább azt bánom hogy volt már ami összejött, bárcsak inkább az se lett volna.


Amúgy az itteni kérdéseket és válaszokat olvasgatva csak megerősítésre talál az, hogy ne bánjam hogy egyedül vagyok. Néha olyan cifra történeteket olvasni, nekem ez a dráma biztos nem hiányzik.


Bár ez még semmi ahhoz képest, ami például ebben a számban történik: https://www.youtube.com/watch?v=kiqY-8KWRFg

Ezt meghallgatva, szerintem inkább senki se bánja hogy egyedül van. Amíg ilyen dolgok megtörténhetnek, addig hogy lehet bízni bárkiben is?

2020. febr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
36%

8-as vagyok, bocs de ezt muszáj kiírnom magamból.

Privátban megkaptam hogy "már megint a kib.ott négerek meg a fehér nők". (???)

Bocs, nem tudtam hogy ennyi rasszista van ezen az oldalon. De kedves férfigyűlölő nők, már a bőrszínt is kettős mércével méritek? Ez már tőletek is túlzás.

Ha a zenében fel lennének cserélve a bőrszínek az nem változtatna semmit, nem is értem hogy jön ez ide.

De amíg így gondolkoztok és viselkedtek ne csodálkozzatok amíg nem kelletek egy férfinek se, és inkább vannak egyedül, és nem is bánják. Csak a kérdést igazoljátok.


Az összes rasszista nőnek, tessék, egyetek egy kis kínait is: https://www.youtube.com/watch?v=x1de-E3KYHk

2020. febr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Szerintem is valahol az a legjobb, ha az ember elengedi ezt a dolgot. Bizonyos pont után már megkönnyebbülés. Persze most nem arra gondolok, hogy ért valakit 1-2 csalódás, hanem ha rengeteg.
2020. febr. 13. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!