Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mióta vagytok szinglik? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta vagytok szinglik? Hogy bírjátok, akartok már párt? Ha igen, hol keresitek?

Figyelt kérdés
Írjátok meg hány évesek vagytok :)
2020. febr. 12. 21:05
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
62%

Tök viccesek akik azt írják h 22 éve mert 22 évesek, ha-ha meg lol. Bőven lehet még.

30 vagyok és több mint 3 éve nincs senki, előtte évekig voltak bnőim, de már sz*rom le. Körül lehet nézni hogy néznek ki kívül-belül.

2020. febr. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

2 eve

Neha felbuzdolok h na akkor keresek valakit a vege az h ismet kiabrandulok az ismerkedes nevezetu jatekbol

Majd az itamba alad akinek kell...

2020. febr. 13. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
5 éve. 45 éves vagyok. Nagyon jól bírom és nem keresek már senkit. Egyedül nyugodtabb vagyok.
2020. febr. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Jó tíz éve...

F-45

2020. febr. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Sose volt párkapcsolatom, fiatalabb koromban nem volt önbizalmam ismerkedni. Így nem is nagyon foglalkoztam ezzel, legalábbis kifelé ezt mutattam. De valójában frusztrált a dolog és eleinte nagyon nem viseltem jól. Aztán fokozatosan kezdtem megszokni az egyedülállóságot. Sőt, ez lett nekem a természetes. Olyannyira, hogy már nem is vágyok párkapcsolatra. Szóval továbbra sem keresek barátnőt. 34/F
2020. febr. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
91%

30N

Masfel eve szingli


Szeretnek part, de nem minden aron -ertsd: szerelmes szeretnek lenni, szeretnek kapcsolatban lenni, DE, csak azert, hogy "legyen valakim" nem keresek elkeseredetten.


Szoval, aktivan kimondottan part nem keresek, ismerkedem uj emberekkel (uj munkahelyem van, sok az uj arc) aztan vagy szerelmesek leszunk valakivel vagy nem :)

2020. febr. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Már csak ~2,5 hónap hiányzik a 6 évhez, rá 2 hónapra töltöm a 29-et.

Eleinte rosszabbul viseltem. Ma már csak néha-néha villan be, hogy de jó lenne, és hogy de kár, hogy nekem ilyen sosem lesz, amikor boldognak tűnő párokat látok. Aztán picit jobban belegondolok, és rájövök, hogy dehogy... Egyrészt valószínűleg elenyésző azoknak a pároknak a száma, akik valóban boldogok, nem pedig csak annak látszanak. Másrészt én még azokat a dolgokat is nehezen bírnám, amik egy normális, boldog párkapcsolat velejárói, pl. rendszeres közös program, kimozdulás, sok együtt töltött idő, később együttélés, barátok, családtagok, rokonok, ...

2020. febr. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
25 vagyok és sose volt barátnőm, bírni nehezen bírom de ez jutott ezzel kell megtanulni együttélni!
2020. febr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
3 ève ès mèg egy darabig így is marad L/26
2020. febr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Most volt 2 éve, hogy szingliként töltöm . Már jó lenne valakivel megosztani a házat túl nagy a csend csak a kutya ugat . 24F
2020. febr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!