Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sic Semper Tyrannis kérdése:

Mennyi esélyem van párt találni, ha kizárólag egy szubkultúrába tartozóval vagyok hajlandó ismerkedni?

Figyelt kérdés

Rájöttem, hogy a rocker lányok, azon belül is a gothok érdekelnek. Túl sok fölösleges kört futottam már üresfejű, diszkós plázacicákkal, akik ugyan teszik a szexit, de műkörmökön és a sminkeken kívül semmiről sem lehet velük beszélgetni. Pár éve lett egy olyan társaságom, akikkel hasonló a zenei ízlésünk, így végre el tudok járni rock koncertekre, valamint ilyen típusú helyekre. Eddig 2 ízig-vérig goth lányt volt alkalmam megismerni, meg pár fickót (már azelőtt is érdekelt ez a szubkultúra), és élőben is megtapasztaltam, hogy a legértelmesebb, leginteligensebb emberek.

Csak hát ugye kevesen vannak. Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Mármint, nem feltétlen gothokkal, hanem azzal, hogy egy adott szubkultúrán belül ismerkedni, párt keresni.


28F


2020. febr. 9. 09:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Jobban jársz, ha ezt kinövöd, elég idős vagy már hozzá. Azt gondoltam, hogy tini írta rossz helyre kérdését.
2020. febr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%

Nyilván nincs átmenet az üresfejű plázamacska meg a goth lány között.

Nőj fel.

2020. febr. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

Szeretek rockot, metált hallgatni, leginkább black metalt. De nem járok feketébe öltözve meg zenekaros pólókba, pulcsikba. Szeretek csinosan, csajos öltözni, sminkelek is, a szolid és az extrém között valahol fél úton. A körmeimet is inkább pirosra, bordóra festem, mint feketére. Imádok vásárolni ruhát és kiegészítőket, de nem ez az életem.


Most akkor a leírásod alapján üresfejű plázacica vagyok vagy az intellektus csúcsa, egy metálos csaj? :D

2020. febr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek veled, de sajnos valóban kevés a rocker/goth lány, így aztán nincs túl sok esélyed. Max akkor, ha nagyon jól nézel ki, mert hiába értelmesebbek, őket is csak a külső érdekli.
2020. febr. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%. Ja nem, várj, bocs, 13%.
2020. febr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#3: Még úgy, hogy egy rock zenét kedvelő lány "csajosan" öltözik, is le lehet szűrni, hogy melyik szubkultúra tagja. Arról nem beszélve, hogy 3 perc felszínes beszélgetés után kideríthető, hogy az ember agyatlan tuctucot hallgat, vagy olyan zenét, amihez kell némi intelligencia, hogy megértsük, miről is szól.

Félreértés ne essék, rockerek között is van kétagysejtes barom - például aki lassú, szerelmes számra is képes pogot kezdeményezni. Mindössze úgy veszem észre, hogy arányaiban kevesebb a buta ember a rockerek körében, mint más szubkultúrákban.

Mellékesen a gothok sem járnak mindig feketében, itt inkább az élethez való viszonyulásra, magára a gondolkodás módjára próbáltam asszociálni.

2020. febr. 9. 11:36
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Huszonévesen már a többség felnő és nem foglalkozik eme szubkultúrával - még ha tiniként e szubkultúrát is képviselte. Ami nem annyira valószínű, mert már régen nem divat. Önmagadat korlátozod be.
2020. febr. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Pontosan ott van baj, amikor a divatból indulunk ki. Köszönöm a válaszokat, de inkább leszek egy reménytelen szerelmet kereső goth, semmint beálljak abba a birkasorba, ami "most divat".
2020. febr. 9. 12:12
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi garantálja számodra azt, hogy ebből a szubkultúrából ha találsz valakit, akkor vele tökéletes lesz a párkapcsolat? Régen ismertem valakit, aki tiniként e szubkultúra része volt és sok barátnője volt szintén e szubkultúrából, ugyanúgy csalódott bennük, kihasználták. Mire garancia e szubkultúra? A közös érdeklődés egy kicsiny szeletére.
2020. febr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ugyanannyi esélyed van mint annak, aki tudja milyen párt szeretne magának - más aspektusok szerint.


De ez a goth-lány inkább egy kicsit rajongás szagú, amivel el vagy késve. :) De a barátnőm is ennyi idősen volt oda színészekért. És még 30 felett is simán rajongani tud együttesekért.

Én ebből tiniként kinőttem már, akkor voltam vérbeli rajongója ennek annak.

2020. febr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!