Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sic Semper Tyrannis kérdése:

Mennyi esélyem van párt találni, ha kizárólag egy szubkultúrába tartozóval vagyok hajlandó ismerkedni?

Figyelt kérdés

Rájöttem, hogy a rocker lányok, azon belül is a gothok érdekelnek. Túl sok fölösleges kört futottam már üresfejű, diszkós plázacicákkal, akik ugyan teszik a szexit, de műkörmökön és a sminkeken kívül semmiről sem lehet velük beszélgetni. Pár éve lett egy olyan társaságom, akikkel hasonló a zenei ízlésünk, így végre el tudok járni rock koncertekre, valamint ilyen típusú helyekre. Eddig 2 ízig-vérig goth lányt volt alkalmam megismerni, meg pár fickót (már azelőtt is érdekelt ez a szubkultúra), és élőben is megtapasztaltam, hogy a legértelmesebb, leginteligensebb emberek.

Csak hát ugye kevesen vannak. Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Mármint, nem feltétlen gothokkal, hanem azzal, hogy egy adott szubkultúrán belül ismerkedni, párt keresni.


28F


2020. febr. 9. 09:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha intelligens párt keresel, akkor miért nem egyetemet/főiskolát végzett emberekkel ismerkedsz?
2020. febr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
88%

Ne haragudj, de en is kisse felszinesnek tartalak.


- ugy, hogy "izig-verig" goth vagyok, de, emellett felnôtt nô is.

Igen, foleg the Curet es Type O-t hallgatok es igen, feketeben jarok az esetek 99%-ban, de, mivel iskolaban dolgozom ES nem 16 eves vagyok, sima, szolid, urambocsa' csinos fekete cuccokban. A sminkem sem olyan, mint mondjuk Its black friday-e. 😉, pedig termeszetesen sapadt es sotet haju, pompas goth alapanyag vagyok.


Sokat olvasok, nem vagyok ketbites, DE, mivel nôbôl vagyok, van egy csomo csajos hulyesegem is. ( nem, nem plazazok fel napokat, kimondottan utalok vasarolni, de pl. 50+ darabos parfumgyujtemenyem van).


A szubkultura resze voltam, vagyok, am az is igaz, amit fent irtak, elobb-utobb az ember kinovi valamelyest.

Semmivel nem ad tobbet v kevesebbetaz emberhez, hogy milyen zenei vagy oltozkodesi stilust kovet. Nem vagyok sem rosszabb, sem jobb az izlesem miatt, mint egy "diszkos" lany. - erre neked is ra kellene jonni 28 evesen :)


Amugy, ha ismerkednenk es megtudnam, hogy az erdeklodesed fo oka az, hogy goth vagyok, kb. szemelyes sertesnek vennem (meg kb minden nô). Az embereket maguk miatt akard megismerni, ne a velt vagy epp valos rajuk aggatott cimkek miatt :)


30n

2020. febr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!