Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mióta vagytok szinglik? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta vagytok szinglik? Hogy bírjátok, akartok már párt? Ha igen, hol keresitek?

Figyelt kérdés
Írjátok meg hány évesek vagytok :)
2020. febr. 12. 21:05
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

Kb 1 hónapja. Vannak rosszabb és jobb pillanatok, de összesítésben jól viselem. A tudatos gondolkodás a lényeg.


Nem zárkózom el egy kapcsolat elől, de csak akkor, ha olyan a másik személyisége ami megfog. Egyébként semmi értelme. Vállalkozó vagyok, van elég dolgom az alkalmazottakkal és nincs szükségem egy rossz kapcsolatra.


A hol keresem-re pedig nincs válasz. Ha keresném is, hol tehetném? Tinder? Badoo? Randivonal és társai? Esetleg szólítsak le idegen lányokat az utcán? Egyik sem vezetne különösebb eredményre.


27/F

2020. febr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
86%
37 vagyok férfiként, sosem volt még barátnőm. Szeretnék egy női valakit magam mellett tudni, de kissé fura életem van, így lehet, hogy átkozná a megismerkedésünk napját... Igazából a reménytelen helyzetem miatt nem keresek sehol sem, remélem valaki rám talál, és elfogad az érdekes életemmel együtt.
2020. febr. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
83%

Két hónapja és tökéletesen jól érzem magam így. Sosem voltam fent semmilyen társkereső oldalon, mindig adta magát a lehetőség, úgyhogy szerintem nem is fogom elkezdeni. :)

30N

2020. febr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
71%
Kb. 1 éve. Most nem keresek senkit, egyelőre jól érzem magam egyedül. Persze, ez nem jelenti azt, hogy esélyt sem adnék senkinek, de nem erőltetem az ismerkedést. 19/L
2020. febr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

3 éve.

Valószínűleg jobban is bírom, mint kellene vagy normális. Lassan már aktuális lenne, de nem töröm magam emiatt, tökéletesen elvagyok így is. Szülőket jobban aggasztja a dolog, mint engem.


21/L

2020. febr. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

3 éve, jelenleg nem vagyok fent tarskereson, nem eroltetem a dolgot. Eleg jol birom az egyedulletet :)


31/N

2020. febr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Augusztus óta. Legutolsó kapcsolatom 6 évig tartott most 35 vagyok és úgy érzem csökkent a helyek lehetőségek száma.


Sajnos barátok java elköltözött messze, vagy gyerek van más élet

2020. febr. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit tobb mint 2 eve.


Eljutottam oda hogy mar nem akarok mindenkepp beleugrani egy kapcsolatba, a kovetkezo lanyt el szeretnem venni :)


Hobbik, barati sorozes, es meloba szoktam talalkozni nokkel, de nem capazok ra mindenkire :) majd ha latom a kozos erdeklodest lepni fogok, kozbe egy par csajjal dumalgatok de pusztan barati szinten.

26f

2020. febr. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem én kb.mindig egyedülálló vagyok,de úgy teljesen egyedül, mondjuk hogy 5 éve. Nagyon jól bírom, sőt élvezem. Nem akarok párt,nem is keresek.

38N

2020. febr. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

21,5 éve. :D

Teljesen jól bírom, nem szeretnék kapcsolatot. Furcsának érzem, hogy így gondolom, amikor soha nem volt kapcsolatom, pedig így van. Volt, amikor akartam, de igazából sosem csak azért, hogy legyen valakim, hanem mindig csak azzal a bizonyos emberrel, akibe szerelmes voltam (3 ilyen volt), csak semelyikkel nem jutottunk el odáig. Ezek miatt nagyon szenvedtem, de nem azért, mert egyedül voltam, hanem azért, mert a viszonzatlan szerelem fáj. Nemhogy nem keresek, ponthogy arra koncentrálok, hogy még véletlenül se szeressek bele senkibe, mert szar, és soha többet nem akarok szerelmes lenni.

21/L

2020. febr. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!