Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mióta vagytok szinglik? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta vagytok szinglik? Hogy bírjátok, akartok már párt? Ha igen, hol keresitek?

Figyelt kérdés
Írjátok meg hány évesek vagytok :)
2020. febr. 12. 21:05
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%

1 éve.

Örülnék egy szeretet teli kapcsolatnak, de nem erőltetek semmit és nem is görcsölök rá. Van elég dolog, ami leköti az életem, így nem élem meg tragédiának a dolgot.

Azokban a közösségekben, ahova járok, valamint elég sok új arcot ismerek meg, így ki tudja, talán pont így ismerem majd meg a páromat is.

21/L

2020. febr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Én már egy ideje. Jól bírom és úgy vagyok vele, hogy inkább vagyok egyedül, mint egy olyan kapcsolatban ahol folyamatosan azon kell aggódnom, hogy mikor rontok el valamit és mikor lesz vége.


27/F

2020. febr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Amióta élek. Valamikor jobban bírom, valamikor kevésbé. Természetesen vágyom rá, de nem keresem. 20
2020. febr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 nadina1900 ***** válasza:
84%
9 hónapja. Van most csomó más dolog az életbe amire összpotosítanom kell,tehát valamilyen szinten igen is meg nem is. Így is néha nem férek bele az időmbe. Egy kapcsolatra meg kell időt szánni. Emiatt jobb most,hogy nincs. De nyílván ha úgyalakulna,hogylehetne valakivel és menne is akarnék :)
2020. febr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
97%
Fel éve. Elvagyok most, de nyilván orulnek, ha véletlenszerűen újból eljönne a boldogság
2020. febr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 Noren1989 ***** válasza:
100%

Július óta egyedülálló a státuszom, a szingli kifejezést nem használnám magamra.


Párt...mondanám, hogy keresek, de igazából max ismerkedni próbálok. A klasszik társkeresőzésből kezdek kiöregedni, a diggerek lassan észrevesznek, viszont, ami még mindig kiemelkedően hatékony, az itt, a gyk-n való beszélgetés, random nőkkel.

2020. febr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
91%
3 és fél éve csak rövidebb, érzelmileg nem kielégítő kapcsolataim voltak. Jelenleg a upc-vel vagyok 500 megás kapcsolatban.
2020. febr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%

25 éve.

Szeretnék.

Sehol. :) Majd hogyha elértem ezt meg azt, ami tervbe van (nem évek kérdése).

Szerintem én egész jól bírom, nem sírok, van egy elképzelésem (mint mindig) és menetelek felé. :)

2020. febr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
90%

7 éve volt egy hónapos "kapcsolatom".

25 vagyok.

Nem is az, hogy hiányzik, inkább már nem érdekel az egész. Túlságosan hozzászoktam már, hogy nem ér hozzám senki. Nagyon furcsa lenne számomra egy kapcsolat.

25f

2020. febr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
77%

21 hónapja de egyedülállónak mondanám magam. Nem álltam keszen mostanáig kapcsolatra.

Szeretnék társat, igaz van is alakulóban, remélem pozitívan alakul. Én kezdeményeztem nőként, személyesen szemeltem ki :-)

46N

2020. febr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!