Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túlreagálnám? (nekem nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálnám? (nekem nagyon rosszul esik)

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác, akivel már egész régóta ismerkedünk (másik országban él, így csak egyszer találkoztunk, szinte minden nap több üzenetet váltunk)

Tegnap este összevesztünk, elég csúnya dolgokat vágtam a fejéhez, de úgy érzem nem alaptalanul.

Még aznap este volt egy kisebb balesetem, nem kellett kórházban maradnom, de nem vagyok jól.

Ezt ma meséltem el neki, miközben elmeséltem neki, ő más lányok fényképeit likeolgatta Instán, majd annyit mondott, hogy reméli minél előbb rendbe jövök, erre annyit mondtam neki, hogy megértem, ha még mindig mérges rám, de ha még mindig akar velem beszélni, akkor most pont nem esik jól, hogy ennyire távolságtartó. Máskor éjfélig sőt tovább is fent szokott maradni, ma korán elköszönt...


Nekem mondjuk az lenne az alap, hogy felhívom az illetőt, pláne ha azzal az illetővel pár hónap múlva én találkozót/randit beszéltem le.


Túlreagálom, mert most érzékenyebb vagyok vagy ez tényleg gáz részéről?


2020. febr. 6. 22:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Össze vesztetek és nem érdekled már. Minek foglalkozzon veled? Amúgy is más országba élsz. Numeránál többre nem hiszem hogy komolyabban akart volna. Tuti dugtál vele, most élvezd, hogy már nem kellesz.
2020. febr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem, nem dugtam vele, de ez nem is hiszem, hogy rád tartozna.


Én tényleg nem szeretnélek megbántani, de a válaszodból annyira látszik, hogy egy megkeseredett, rosszindulatú ember vagy.

Kívánok neked szebb életet.

2020. febr. 6. 22:50
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Mivel lényegében nem ismeritek egymást így nem kötődik annyira hozzád. Ezért ha összevesztek nem érzi veszteségnek, nem annyira érdekli. Viszont a sértődöttség az megmarad ha veszekedtek. Ugye ha egy idegennel veszel össze azt elkonyveled idiótának és mész tovább. Ha baráttal, ismerőssel az bánt. Ti a kettő között vagytok valahol így a reakció is.

De te mit remelsz egy ilyen távoli kapcsolattól? Engedd el, hidd el jobb olyannal ismerkedni akivel együtt lehetsz. Elhiszem, hogy van némi varázsa az "ismeretlennek" de hidd el nem lesz az igazi sosem.

2020. febr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%

Így van; egy megkeseredett ember vagyok, minek tagadni? Elegem van a felszínes emberekből, a szemét senkiházi nőkből, akik mind-mind csak a külsőre mennek, akik ma már nem képesek értékelni valakit, aki nem néz ki olyan jól.

Ja és az olyanokból, akik külföldön akarnak párt találni.

Bár a múltkori kérdésednél is megmondtam, hogy jobb, ha el is mész inkább innen. Csak töröltettétek a válaszom.

2020. febr. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ne haragudj de nekem ez az elso kerdesem itt. Evek ota alig hasznalom az oldalt.

Figyelj, en feltettem egy kerdest, kerlek ne itt eld ki magad. Elhiszem hogy rossz neked, de ha ilyen a stilusod, akkor szerintem a legnagyobb baj nalad nem a kulsovel lehet.


Es nem, nem kulfoldon akartam part talalni, idokozben koltozott el.


En komolyan sajnalom, hogy benned ennyi keseruseg lakik. En is sokszor kaptam elutasitast, de ez miatt nem magat a ferfi nemet utalom! Minden jot kivanok neked, de tenyleg!!!

2020. febr. 6. 23:18
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az sem mindegy, hogy milyen dolgokat vágtál a fejéhez. Ha szándékosan a lehető legjobban a lelkébe gázoltál, akkor ne várd, hogy most virtuálisan körülötted ugráljon.
2020. febr. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem szandekos volt, de nagyon merges voltam ra.

Nem varom el, hogy korulottem ugraljon, de most igazan jol esne egy-ket kedves szo es az is, ha felhivott volna.

Es mellesleg mar bocsanatot kertem tole. Ha o bant meg, az persze nem tema, de ha en, akkor rogton megy a sertodes napokig...

2020. febr. 6. 23:33
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Elmondok egy titkot (nem kioktatásból vagy ilyesmi): annak ellenére, hogy mi vagyunk a kemény férfiak, akiknek mindent hősiesen kell tűrniük, mint a filmekben vagy a királylányos mesékben, nagyon a lelkünkre tudunk venni dolgokat, főleg, ha "célzott lövést" kapunk a legfájóbb pontokra. Emiatt biztos le leszek pontozva, de sajnos sok nő direkt ezeken a pontokon gázol bele a másikba egy veszekedés során, hogy minél nagyobb fájdalmat okozzon, ez pedig tényleg piszkosul tud fájni, ha olyasvalaki csinálja, akinek előtte megnyíltunk, vagy akit a védőfalakon belülre engedtünk.


Valószínűleg úgy van vele, hogy örül, hogy nem lett komolyabb bajod, és biztos aktívabb és aggódóbb lenne, ha súlyos sérülésekkel feküdnél a kórházban, most viszont inkább hagy főni a levedben.


Az mindenesetre elgondolkodtató, hogy ő nem nagyon próbál kiengesztelni, ha ő bánt meg. Biztos, hogy kell egy ilyen kapcsolat, ha már most megy a játszmázás (más lányok képeinek a like-olgatása), ráadásul a távolság is nagy?

2020. febr. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8 Persze, tudom...Nem is kell mindig jatszani a meno legenyt.

100-szor bocsanatot kertem, de meg mindig sertett. Igen, ez valoban igy van, ha valamit en szurok le, akkor arrol napokig beszel, ha o, akkor meg csak tereli a temat es nincs is semmi problema.


Nagy a tavolsag, de en ebben tudnek rugalmas lenni. A problema ott kezdodik, hogy en ugy erzem valahogy nem kezel egyenlo felkent.

Valamint egy a mas lanyok kepinek likeolgatasa, tudom sokan azt mondjak, az csak egy like, nem kell belole nagy ugyet csinalni, de engem megis zavar.


Nem tudom, hogy kell-e ez nekem, volt hogy abbahagytuk az ismerkedest, de akkor meg nagyon hianyzott es gondolom en is neki, hisz o keresett meg engem ismet. Neha azt kivanom barcsak vege lenne, de aztan rajovok, hogy baromira hianyozna.

2020. febr. 6. 23:58
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Honnan veszed, hogy miket lájkolgat? Az Insta már nem mutatja a követett embereid tevékenységeit.
2020. febr. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!