Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Számotokra semleges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Számotokra semleges vagy hátrány?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a régi dolgokat leginkább a régi zenékre gondolok ezalatt. Főleg az Edda régi számaira gondolok itt. .De szinte bármilyen külföldi és magyar retro zenét meghallgatok. Ami megtetszik visszatérően is szoktam hallgatni. Hátrány,hogy egy kissé "régimódi" vagyok. Vagy nem is tudom,hogyan jellemezzem magamat.Ez hátránynak számít vagy nem szokott titeket az érdekelni mit hallgat az adott lány akivel ismerkedtek?.
2020. febr. 6. 14:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, engem is érdekel bizonyos szempontból a múlt zenéi.
2020. febr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én is szeretem a régi zenéket, és az Eddát is nagyon.

Mondjuk én lány vagyok. 😅

2020. febr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
61%

50-es férfiként nekem kifejezetten tetszene! Szeretem az olyan fiatal lányokat, akiknek bejön a retró! Pláne, hogy én is annak számítok...

Szeretek mesélni a "régi időkről" 😊☺

2020. febr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is szeretem az industrial oldschool hardcore-t, mert never die. :))
2020. febr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!