Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Számotokra semleges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Számotokra semleges vagy hátrány?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a régi dolgokat leginkább a régi zenékre gondolok ezalatt. Főleg az Edda régi számaira gondolok itt. .De szinte bármilyen külföldi és magyar retro zenét meghallgatok. Ami megtetszik visszatérően is szoktam hallgatni. Hátrány,hogy egy kissé "régimódi" vagyok. Vagy nem is tudom,hogyan jellemezzem magamat.Ez hátránynak számít vagy nem szokott titeket az érdekelni mit hallgat az adott lány akivel ismerkedtek?.
2020. febr. 6. 14:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Előny.
2020. febr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, nem igazán van olyan zene amire azt mondanám hogy elfogadhatatlan. Kivéve a nagyon alternatív vágjá' 'jukat a kádra meg hasonlók.
2020. febr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy milyen zenét hallgatsz, nem ez számít. Sőt, ha eltér az ízlésetek be tudjátok vonni a másikat a saját világotokba egy kicsit, szóval lehet még előny is.


Egyedül a dobhártyareszelő Skrillex és társaitól, valamint a hang nélküli, csak meleg levegőt a száján kifújó Billie Eilishtől ráz ki a hideg.

2020. febr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nevezzetek ócska ízlésű szar alaknak, de elsőnek kötném fel magam, ha anyámék korabeli számok és bútorok vennének körül újra. A felfogásom nekem is régimódi, de imádom a modern zenét, a scifiket és a minimalista, "fém és üveg" modern lakásokat és nyomasztanak az elöregedett, elhasznált dolgok. A zenék is.
2020. febr. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Semleges.
2020. febr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Semleges.
2020. febr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2020. febr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy hogy mit hallgatsz ha nem akarod rám erőltetni.
2020. febr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
semleges
2020. febr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy valami nem új még nem feltétlenül rossz is. Jó példa lehet erre mondjuk a pink floyd. Régi és zseniális. Az eddáról nem ezt gondolom, de ez legyen az én bajom.


Az ízlésünket nem kell másokra ráerőltetni.

2020. febr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!