Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a rengeteg kerdes itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a rengeteg kerdes itt naponta ferfiaktol, hogy nem keresek netto x szaz ezret, akkor luzer vagyok a noknel? Van alapja h ennyiszer kerdik meg ezt? Vagy nem zorog a haraszt.

Figyelt kérdés
2020. febr. 6. 12:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon kevesen keresnek 600 ezreket meg afölött. Nagyon kevés nő bukik kimondottan erre. Nyilván, ha neked az insta ribik jönnek be, akkor ezt fogod tapasztalni. Nekem elég kiterjedt ismeretségi köröm van, de egyetlen nőnél sem szempont a fizetés ilyen formában.
2020. febr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a munkád "megnevezése" lehet hátrány ezen a téren. Amikor megkérdezik mit dolgozom és elmondom, hogy villanyszerelő vagyok, akkor nem látok általában nagy lelkesedést a szemekben. :D Pedig az alapfizum 250 körül van, túlórával meg akár 320 is lehet.


De hát a programozó, osztályvezető, banki ügyintéző, orvos biztos jobban hangzik.

2020. febr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Tl;DR: valaki előránt egy milliókat érintő problémát, amire ráfogja a sikertelenségét, miközben az érintettek háromnegyede nem küzd ilyen gondokkal, ezzel sebnyalogatás közben szánalmat kicsikarva és felelősséget hárítva. Másokra mutogat, mert az élet szerinte igazságtalan, csak elfelejti, hogy nem ő a többség és nem is áldozat

/TL;DR


Tudod, kérdező, sokat keresni nem egyszerű feladat. Kitanulni a megfelelő szakmát, vagy szülni egy olyan ötletet, amire aztán kemény munkával fel lehet húzni egy várakozást... Lottón nyernek néha, de nem gyakori, fölösleges vele számolni. Azért látjuk, hogy ez nem könnyű feladat. Tapasztaltam.


De azt is tapasztaltam, hogy ennél sokkal keményebb munka magadba nézni és mindent (!) megkérdőjelezni addig, ami magaddal kapcsolatban akár csak nagyjából bizonyosság volt. Az értékrended, ahogy látod magad, ahogy látsz másokat, ahogy gondolod, hogy mások látnak, a terveid, a jellemed, azt, hogy hol vagy te a többi ember szemében és szívében, egyáltalán hogy miben van igazad... Ez hatalmas munka, sok bizonytalansággal és halálfélelemhez hasonló megtöréssel... Míg megtalálod magad és újraszervezel egy alapjaiban torz rendszert. Ami talán világ életedben létezett és nem is tudod elképzelni, milyen lehet másképp. Igen, ezt is tapasztaltam. :D Szakemberrel együtt szívtunk vele, amíg felül nem írtam magamban majdnem mindent gyerekkoromig visszamenőleg. Hihetetlenül sokat sírtam, de erős nő vagyok, vagy mi. Mindegy is.


Szóval ehhez képest magasabb fizut elérni szerintem lópikula. Kikövezett út, ami csak munkát igényel. És rendkívül jól lehet mentségként a magyar valóságot felhúzni rá, aminek köszönhetően nem is kell rajta dolgozni, hiszen az országban jellemző a méltatlan bérezés. Ez van, nyomorúságos sors és mellé még a nők is... Jaj, a nők, ki fog halni így a magyarság, hiszen csak a felsővezetők vannak párban. Na ja. Nyilván. Ez egy hárítás. Ami nem old meg nyilván semmit, csak csökkenti az egzisztenciális krízist. Az emberek talán szánakoznak az illetőn, de senki sem fog vele szánalomból összejönni.

2020. febr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

1. Ahogy írták: könnyebb erre és a farokméretre fogni. A valóság az, hogy én már kb. fél éve együtt voltam a párommal, mikor tudtam, hogy mennyit keres. Előtte csak úgy kb. tudtam besaccolni -ha nagyon akartam, de nem a pénztárcája miatt választottam...

2. Az is lehet egy ok, hogy megpróbált bepróbálkozni valami kirakatbabánál, aki tipikusan gazdagabb hapsik kitartottja. Aztán persze, nem sikerült neki. Viszont képtelen az értelmes nőket észrevenni.

Mivel az ilyen kérdés kiírói láthatóan nem álltak sorban, mikor az észt osztogatták, így nem valószínű, hogy igényes ismerkedési szokásaik vannak. Vagy az említett kirakatbabák vagy a netes társkeresők pöcegödre. De a világ nem ebből áll. Csak az ő agyukban.

2020. febr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
63%

Legkönnyebb a pénzre fogni a sikertelenséget. Így nem magában kell keresnie a hibát az illetőnek. Egyébként ha elolvasod ezeket a kérdéseket, kiderül, hogy ugyanaz a pár ember írja őket ki.

És hogy megválaszoljam a kérdést: nem, nem vagy lúzer a nőknél, ha nem keresel x összeget. A nőknek is van agyuk, tudnak pénzt keresni. Ha mindenki pénzes férfira utazna, már kihalt volna Magyarország.


N

2020. febr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 peca1000 ***** válasza:
63%

Én régen csóró voltam, minimálbérrel, és sz@r melóhelyekke, anyáméknál laktam.


És így is képes voltam netes társkeresőn barátnőket találni, és kapcsolatokat kialakítani.


Persze belefutottam pár pénzéhes csajba is, azokat hamar lekoptattam.

2020. febr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!