Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netek mikor "nem kell eléggé"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netek mikor "nem kell eléggé"?

Figyelt kérdés
Férfiakhoz szól a kérdés, van ez a tipikus női para hogy nem kell a pasiknak eléggé ezért nem keresi pl randi vagy egy jól sikerült buli után. Nektek mitől nem kell egy nő eléggé? (Nyilván komoly kapcsolatra)

2020. febr. 2. 21:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
64%
Jaj, lanyok. Itt csak ti nem voltatok eleg jok. (Nem is ertem, miert lol) Aki kell neki, ahhoz ugyse lesz "gyava". ;D
2020. febr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem éri meg, ha nem ér neki annyit akkor nem keresi fel.
2020. febr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Nálam fordítva van a helyzet szinte minden esetben, így nem tudom.
2020. febr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
10%

Ha nem mutat felém érdeklődést akkor általában nem érdekel a nő. Mivel minden csajnak általában 10 tartalék partnere van tinderen vagy bárhol máshol, csak azokkal foglalkozom akiken látom, hogy érdeklem őt és ezt játszmázás nélkül ki is mutatja.


Így ki lehet szűrni a feminista, elszállt, nagyképű ribizliket, akik mind azt várják hogy a férfi szaladjon utánuk és ők maguk nem képesek semmit beletenni egy kapcsolatba.

2020. febr. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
18%
Aki elvárja, hogy a pasi tegyen a kapcsolatért, az nem feminista, illetve ettől nem az. Egy feminista szerint egy nő is kezdeményezhet ha akar és egy férfi is, mert egyenjogúság van. A patriarchális felfogás szerit viszont a férfi dolga a kezdeményezés. Ha nem érted, mi az a feminizmus, legalább ne szidd. A nagyképűség egy tulajdonság, a feminizmus egy irányzat.
2020. febr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
26%
A mai feminizmus csak az előjogokról szól a nők számára, a kötelességekről nem, szóval a kezdeményezés ugyanúgy elvárt egy feminista nő oldaláról is. Szerinted miért osztják hullámokra a feminizmust és ez miért a harmadik hullám?...
2020. febr. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
31%
Ez nem feminizmus, bármennyire is ennek akarja hívni magát.
2020. febr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki el mert hívni randizni, vagy buliztunk, miért félne keresni? Engem mindig kerestek, ha érdekeltem őket. Én is kerestem őket. Nem dedósok vagyunk, nincs "női para". Ha nem így alakult, elfogadtam.
2020. febr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A nők természetesen ilyenkor is képtelenek az önreflexióra, és egyből lepontozzák a válaszokat miszerint lehet hogy ők nem feleltek meg. Egyből a férfinak kell lennie a gyávának, mert az egójuk képtelen elfogadni bármi más magyarázatot.


És akkor a férfiak azok akik nem tudják kezelni az elutasítást, lol. Ha egy átlagos nő annyi kosarat kapna mint egy átlagos férfi, már rég felkötötte volna magát bánatában.


Nem is kell csodálkozni hogy a legtöbb férfi már inkább hanyagolja ezt az egészet, mert agyilag még mindig fákon éltek és kettős mércével mértek mindent.

2020. febr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!