Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megismertem egy lányt, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy lányt, aki eléggé bonyolult és kérdéseket felvető múlttal rendelkezik. Szerintetek kezdjek vele vagy jobb távol maradni az ilyentől?

Figyelt kérdés

Tehát adott egy 22 éves lány és én, 25 éves férfi.


Kb. 1 hónapja beszélgetünk, kétszer találkoztunk és minden nagyon jól ment, tökéletesen alakultak a randevúk, hihetetlenül jól megtaláltuk a közös hangot, számtalan témánk van együtt és tudjátok, a kémia is 100%. 


Azonban az elmúlt 2 napban jött a bibi, amikor is elkezdte nekem óvatosan taglalni a múltját. Állítása szerint már bízik bennem annyira, hogy elmondja nekem mik történtek vele.

Lényeg a lényeg: tavaly októberben összeházasodott egy férfival, akivel azelőtt 3 évig volt kapcsolatban. Együtt éltek egy albérletben és – az ő állítása alapján – szülői nyomásra történt a házasságkötés. (Itt jegyeznék meg annyit, hogy szerintem a XXI. században eléggé gyenge érv, miszerint a szülők erőltették a házasságot, na mindegy…) Óriási, már-már világraszóló lakodalom milliókért, vintage stílusú esküvő, 150 fős násznép, szóval igazi felső tízezer (ezt komolyan mondom, a befolyt pénz is nagyjából 8 millió Ft volt az ifjú párnak). Ezt követően Brazíliába mentek nászútra szintén nem kevés pénzért. A mézes hetek után azonban jöttek a szürke hétköznapok és idén januárban már VÁLTAK. Cirka 3 hónap után különköltöztek, a lány albérletbe, a fiú maradt ott ahol együtt laktak. Természetesen elég sok pénz, vagyontárgy került a lányhoz, amit eleinte nekem úgy adott be, hogy azokért mind ő dolgozott meg… (ez eleve hazugság volt részéről, hiszen most derült ki hogy nem így történt). Tehát különköltözés, társkeresős kalandok a lánynak, jónéhány egyéjszakás kaland… ezzel akkora gondom nem is volna, de a válás hivatalos része még le sem zajlott amikor ezeket művelte! Ez számomra meghökkentő és kissé elítélendő. Utána összejött egy sráccal, akivel 4-5 hónapig voltak együtt, majd dobta őt, valami mondva csinált okra hivatkozva – hozzátenném, a férjétől való elválást is Ő kezdeményezte, szintén olyan semmitmondó okokra hivatkozva amikért józan ember aligha válna el – és most pedig itt vagyok én számára. Azok után, hogy elmesélte nekem mindezt, kicsit – vagy nagyot – csalódtam. Hihetetlenül jól elvoltunk, de mindezt tudva kezdem látni az érme másik oldalát. Úgy érzem, hogy egy olyan lányba bukkantam aki addig „használja” az embereket amíg kedve tartja, utána pedig lapát. A probléma az, hogy kissé már bele is szerettem ebbe a lányba. Szerintetek legyek elővigyázatos? Vagy mégis mit kéne tennem? Teljesen nem akarom kizárni, szerintem nem volna jó döntés. De mindezeket tudva, erősen elgondolkodom. Amit még talán lényeges infó lehet: az előző két srác (a férj és a későbbi barátja) nagyon pénzesek voltak. Én már közöltem a lánnyal, hogy nem rendelkezem magas jövedelemmel és még egyetemre járok. Állítása szerint őt ez nem zavarja. Itt merült fel bennem a gondolat, hogy talán most csak egy „unaloműző” férfit kereshet, amíg a nagyhalra vadászik….


Ti mit és hogy tennétek a helyemben?


2019. nov. 13. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
Maradj vele próba szerencse alapon aztán majd meglátod.
2019. nov. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Az a baj hogy kissé már bele is szerettél. Innentől nyert ügye van, mert talált egy újabb balekot, akit orránál fogva vezethet. Teleszedte magát pénzzel, de ne aggódj, abból te egy fillérnyit sem részesülnél soha, mert ezek a fajta nők nem osztoznak a sajátjukból. :) Sajnos én is találkoztam hasonló jelenséggel, megy a bű-báj ezerrel, majd első adandó alkalommal dobbantanak az új pasihoz és mindezt úgy teszik, hogy még neked legyen lelkiismeret furdalásod.
2019. nov. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Egy próbát megér de azért kezeld fenntartásokkal.

Egyébként szerintem fontos lehetsz a számára ha így beavatott ezekbe, ugyanis gondolhatta hogy ez nem egy pozitív képet fog festeni róla. Én azért reménykednék hogy ez más lesz, esetleg kérdezd meg mi volt a probléma ezzel a két sráccal hátha érthetővé válik számodra is a helyzet. Az intő jelekre azért érdemes figyelni.

2019. nov. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Ha mar az elejen ennyire nem bizol benne es ilyen gondolatok merulnek fel benned, jobb ha hagyod. Neki is, neked is.
2019. nov. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Ez a kiscsaj csak ATM-nek/unaloműzőnek használja a férfiakat.
2019. nov. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jobb. Sokkal.
2019. nov. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Egyertelmű hogy kihasználja a palikat. Gondolom semmije sincs, az előző pali nélkül még ennyije se lenne. Benned lát valamit ami kell neki. Ha megkapta léc. Egyszer kétszer megnyomnám aztán lépnék 0 költséggel.
2019. nov. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Noren1989 ***** válasza:
2019. nov. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

Fölösleges, az írásodból látszik, hogy nem bízol benne. Nem is szereted.

Ő meg így próbálja feledni ezt a részét a múltjának, hogy ha minél több mindenkivel lefekszik, akkor majd elmúlik az emlék. Teljesen fölöslegesen vagytok együtt.

2019. nov. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!