Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netek mikor "nem kell eléggé"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netek mikor "nem kell eléggé"?

Figyelt kérdés
Férfiakhoz szól a kérdés, van ez a tipikus női para hogy nem kell a pasiknak eléggé ezért nem keresi pl randi vagy egy jól sikerült buli után. Nektek mitől nem kell egy nő eléggé? (Nyilván komoly kapcsolatra)

2020. febr. 2. 21:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%

Nem férfi vagyok, de szerintem egy nagy adag gyávaság van a dologban. Fél, nem érzi magát elég jónak ahhoz, hogy el merjen köteleződni a nő mellett. Későbbi pofára eséstől rettegnek. Inkább nem raknak bele energiát, időt, semmit.

A pasi nem érzi az életét elég stabilnak, válságot él meg az életében. Nem akar dönteni.

2020. febr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Tök jó, ilyen megközelítést is olvasni. Ez még nekem se jutott így eszembe. :D Köszi!
2020. febr. 2. 21:35
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Vagy mégsem sikerült olyan jól az a buli / randi ahogy azt a másik fél gondolja.
2020. febr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Ti nők honnan szeditek, hogy félnek? Annyira vicces. Egyszerűen nem kellesz neki, valami nem stimmel, ez a te oldalad. Ez van. Majd kellesz másnak. Hány évesek vagytok?
2020. febr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ez a "az már a te oldalad" is rákenésnek tűnik :D Épp ez a kérdés, hogy mi az az "oldal"?
2020. febr. 2. 21:46
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
Sokat nézted a filmet igaz? :)
2020. febr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mert te tudsz erre más kifejezést? :)(Amúgy ha nem tudsz érdemi választ adni a feltett kérdésre, javaslom a továbbgörgetést.)
2020. febr. 2. 21:57
 8/19 anonim ***** válasza:
79%

Nem rákenés. Ha valaki nem keres, akkor az ennyi volt, ott ő annyira nem érezte azt, hogy ennél többet akar. Van ilyen.

Ha meg valaki kavarog valakivel buliban, az messze van a normális ismerkedéstől. Nyilván isznak is. Azt főleg nem kell komolyan venni.

2020. febr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
19%

4#

De azt mivel magyarázod hogy a legtöbb pasinak senki sem elég jó? Közben meg magukat nem érzik elég jónak, én sok ilyet tapasztalok, nem mernek, gyávák, jaj mi lesz ha elutasít stb, közben meg látszik hogy akarnak.

2020. febr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
#9 Ugyanez :D
2020. febr. 2. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!