Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Tényleg nincs nettó 250 ezer (ennyi az átlagbér) alatt férfi a nők szemében?
Figyelt kérdés
2020. febr. 2. 14:03
51/52 anonim válasza:
Dolgoztam gyárban egy darabig, 2 500 - an dolgoznak ott kb, ebből 300-al egy helyen dolgoztam és rengeteg férfinak van párja/felesége és gyereke. 170 max a fizu túlórával.
N27
52/52 anonim válasza:
Csak "gondoltok" "vélelmeztek" "sejtetek" valamit... Ebből levonjátok a "minden nőre érvényes" következtetést: "jobbra húzott de rájött nincs lóvé se nyaralás -> nem kellettem" - gondoljátok.
Egyébként ha így is lenne egy-egy esetben, akkor mit bánjátok, kell pénzért megvásárolt szerelem? Kell hogy valaki csak és kizárólag a pénz miatt legyen veled? Ha meg ez történne, akkor meg azon borulnátok ki hogy "csak a pénzem meg a jólét miatt szeret de borzalmas, hát hol az igaz szerelem" "de szerencsétlen vagyok" stb.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!