Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nincs nettó 250 ezer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincs nettó 250 ezer (ennyi az átlagbér) alatt férfi a nők szemében?

Figyelt kérdés
2020. febr. 2. 14:03
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
84%

Annyira de annyira átlátszó ez az egész... Valaki kiír egy ilyen kérdést, utána pedig a többi "vele egyetértő" hirtelen idetalál. Esetleg a többi mindegyik az ő al-regisztrációja (vagy a legtöbb).

Általánosító dumával telenyomja a válaszokat a társkeresőkről és hasonlókról.

Én töredékét kerestem ennek az összegnek és volt egy hosszú párkapcsolatom. Nem az anyagiak miatt lett vége.

Miért, miért kell ezt örökösen hagyni, hogy a provokatív kérdezők általánosító kérdéseket írjanak ki, majd alregisztrációikkal vitát provokáljanak szintén általánosító stílusban?Miszerint megfogalmazva: "Minden nő" az anyagiakra bukik. Nekik nincs sikerük az életben és ahelyett hogy bármit is tennének, újabb és újabb anyagiakkal kapcsolatos, vagy bombanőkkel kapcsolatos kérdéseket írnak ki.

Nem lehetne jelenteni végre a kérdéseket (ezt is) hogy vége legyen?

2020. febr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
Az összes ilyen kérdés csak önigazolás megerősítésére szolgál: hogy "nekik ugyan semmit se kelljen lépniük" hiszen "a világ milyen igazságtalan", kiírják a kérdést és várják álláspontjukat megerősítő válaszokat. Ez kényelmesebb, mint elindulni, szétnézni a nagyvilágban, vagy kimozdulni a lakásból, általánosítani és önigazolást keresni könnyebb.
2020. febr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
56%

Na akkor zárjuk ezt le!


IGEN!


Ha van lóvém sportolni, jól öltözni, szép helyen lakni, menő autóval járni, és ez által van jövőképem egy család eltartására, akkor nagyobb az esélyem egy nőre, pláne egy fullos nőre.


Hiába vagy 180 magas, kockás hasú, 25centis farkú, jó dumás pali, ha a Tacskóban vagy őr.


Ennyi!

2020. febr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
100%
Ők úgy állítják be, hogy ezen összeghatár alatt "lehetetlen" bármilyen nőt találni...
2020. febr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
100%

"Az összes ilyen kérdés csak önigazolás megerősítésére szolgál: hogy "nekik ugyan semmit se kelljen lépniük" hiszen "a világ milyen igazságtalan", kiírják a kérdést és várják álláspontjukat megerősítő válaszokat. Ez kényelmesebb, mint elindulni, szétnézni a nagyvilágban, vagy kimozdulni a lakásból, általánosítani és önigazolást keresni könnyebb."


Mondjuk ha szerintük csak a pénz számít, akkor nem tudom, miért itt lopják a napot ahelyett, hogy 24/7-ben tepernének az átlag feletti bevételekért. :D Ugyanez igaz a kigyúrt testre vagy bármi másra, amire van befolyásuk.

2020. febr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 acelsziv ***** válasza:

37: két dolog.

1: Társkeresőn a tapasztalat az, hogy a tagok túlnyomó részének van valam kattanása. Ez nem az én tapasztalatom, mert én nem társkeresőztem közel 20 éve.

De ismerősökön keresztül ez jött át. Tehát normális embert társkeresőn keresni elég nehéz dolog. Tág ismerősi körömben egyetlen párt tudok csak, akik így jöttek össze. Ezért még mindig a legjobb dolognak tartom a személyes ismerkedést.

2: Sokat számít az is, hogyan írsz rá ismeretlenül valakire. Mert ha olyan stílusban ahogy ide irkátok, akkor ne csodálkozzatok ha elhajtanak, mint a legyet.

Érdekes mód nekem se volt se lakásom, se bömbim csak egy 10 éves Ibizám amikor összejöttem a párommal. Együtt teremtettünk meg mindnet.

2020. febr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 acelsziv ***** válasza:
45: Na EZ a hatalmas igazság. Ha csak feleannyi időt fordítanának pénzkeresésre és testépítésre, mint amit az itt vinnyogásra, már rég kigyúrt izomagyú pénzeszsák lehetne mind :D Aztán jöhetne az újabb kifogás, hogy miért is nem kellene a kutyának sem.
2020. febr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
#37 Ellenvéleményt akarsz? Íme: Ha a külsőd nem nyert meg, akkor ugyanez pénz hatására sem változik. Sorry.
2020. febr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
70%

48-as


Akkor minek húzott jobbra? Ennyi véletlen nincs, gondolom csak akkor nézte meg a többi fotót, mikor már kialakult a match, és szomorúan tapasztalta, hogy nincs se Ibiza, se Mexikó, se Mercedes.

2020. febr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem tinderezek, fogalmam sincs, ki kit miért húz jobbra vagy balra és ezt mit jelent. Én normális társkeresőről beszélek, nem ilyen szutyok szexpartner kereső oldalakról. (Jó, jó tudom, nem mindenki azért van ott, de az akkor is egy nyomorult húspiac)

Szóval normális társkeresőn vagy az életben nem a pénzed dönt hanem a külsőd, jellemed a normális nőknél. (az insta pitchák nem az én gondom, bocs)

2020. febr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!