Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nincs nettó 250 ezer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincs nettó 250 ezer (ennyi az átlagbér) alatt férfi a nők szemében?

Figyelt kérdés
2020. febr. 2. 14:03
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
100%

Tehát nem érdekli, ha nők tényeket írnak le VALÓS párkapcsolatukról, a nők hazugok, de szegénynek vajon miért nincsen nője...nem is érdekel téged meg a másik nyomorékot mit válaszolnak a nők.

"nem, de én mondtam, hogy ezt látom, tapasztalom." Lehet anyádnál apádnál ezt láttad, de ezt ne vetítsed ki másokra. És MOZDULJATOK ki a k-ra lakásból!

2020. febr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
100%

"Én kint keresek havi 1 500 eurót.


Párom 170 ezret és megis szeretem! Nemmellesleg jól bánik a pénzével és ez sokat számít.


N27" Vigyázz akkor meg az a baj szerintük..egy nő nem kereshet többet náluk :D

2020. febr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
100%
Az összes pedagógus férfi kollégám nős. Mind. Nem ez az első iskola, ahol tanítok. És sok nős mentős is van, meg tűzoltó meg ápoló meg irodista. Igazából minden közegben ahol eddig megfordultam,a férfiak többsége nős volt és sehol nem kerestek 250-nél többet. Na, én meg ezt látom.
2020. febr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
94%
Ha jelentitek az a legjobb. Érteni nem fogja a válaszokat és már nem tudom hanyadik kérdés az utóbbi másfél hónapban ez a bizonyos 250 ezres összeghatárral megfogalmazott kérdés...
2020. febr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 acelsziv ***** válasza:
96%

21: Valóság: 250-ből lakás, autó, suli a kölyöknek, nyaralás, szórakozás,...hogyan lesz?

Úgy lesz kisfiam, hogy a mai világban a nők is dolgoznak és ozzáteszik a magukét. Plusz gyerekekre jár adókedvezmény és csp.

Még egyszer mondom: NEM a pénzetek hiánya az amiért valamireval nő rátok sem néz, hanem a nyomorék, lúzer felfogásotok és a minden szavatokból fröcsögő nőgyűlölet. Na meg a nagy sötétség a fejetekben.

2020. febr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
0%

35.-nek.


Aha...persze.

2020. febr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
5%

35-ösnek:

Szűkítsük le most a halmazt korunk leggyakoribb módszerére, az online ismerkedésre. Bármilyen társkereső oldal megteszi.

Tegyük fel, hogy a csávónak ki van töltve a profilja, átlagos bemutatkozás és néhány, jobb esetben nem szelfi, és az arca is átlagos. Nincs se BMW, se luxusnyaralás, se konditerem izmozás a fotókon. A csaj, akire ráír sem topmodell, ő is átlagos kinézetű.

A csaj ebből hogy tudja leszűrni a gondolkodását? Sehogy, csak azt látja, hogy jobb esetben is max csak átlagos anyagi helyzetben van.

És mi a valóság? Hogy az ilyen csávót észre se veszik, vissza se írnak, mi a fenét akar egyáltalán.

Tanulság? Átlagos külsővel csak akkor van esélyed, ha villantasz valami anyagit, és akkor ott vagyunk, ahol a part szakad.

Várom az ellenvéleményedet.

2020. febr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:

A fizetés 2 dolgon múlik csupán...


ha 400-at keresel de van egy szép jó helyen nagyobb albérleted akkor egy 100-as is lejöhet belőle, + lehet, hogy van egy autód is hitelre, újabb 50-es...és máris csak 250-et keresel tisztán.


Ha mondjuk 200-at keresel, de se hitel se albérlet és mondjuk a havi számlák 2 emberre 90e Ft akkor még mindig marad 110.000 Ft-od.


És ha 2-en vagytok és 2-en kerestek 400-at akkor maradhat 300.000 Ft-otok kajára és egyébre.

2020. febr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
0%

37.-nek.


+1 hatalmas 1

2020. febr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
100%

"Tanulság? Átlagos külsővel csak akkor van esélyed, ha villantasz valami anyagit, és akkor ott vagyunk, ahol a part szakad."


Igen, az átlagos külsejű közalkalmazott férfiak mind incelek. Hamarosan megindul a forradalom is, nem az alacsony fizetés, hanem a pncihiány miat.


*retard alert gif*

2020. febr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!