Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha eddig nem jött össze egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eddig nem jött össze egy kapcsolat ezutân sem fog?

Figyelt kérdés

Idén év végén leszek 29 éves és még soha nem volt senkim. Szerelmes már sokszor voltam de mind egyoldalú volt. Sajnos csendes,halk szavú vagyok és félek ismerkedni. Nem jàrok sehova (szórakozni) csak munkàba és haza. A buli egyébként sem az én vilàgom. A baràtnőimnek mind van baràtja és nagyon egyedül érzem magam hétvégenként. Régebben próbàltam a tàrskeresőt de nem igazàn jött össze semmi. Plusz a fiúkkal sem tudok rendesen beszélgetni. Önbizalmam sincs és szép sem vagyok..(van súlyfeleslegem)

Szeretném ha valaki szeretne és én is szerethetném őt.


28/N


2020. febr. 1. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A tőkehal először, a reményhal meg utoljára. Kitartás
2020. febr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológus tanácsait vedd igénybe.

Hidd el, teljesen más ember lesz belőled.

2020. febr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Így biztos nem fog , bár valami selejtes szexmágustól most tuti kapsz ajánlatot itt az oldalon egy szépen becsomagolt farokképpel karöltve e kiírásod után szóval várd türelmesen :D
2020. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a probléma felismerése az első lépés a megoldáshoz
2020. febr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A súlyfeleslegen kívül majdnem illik rám a leírás, csak én 20 éves vagyok, de itt az idő változtatni, ha nem akarok ilyen sorsra jutni. :D
2020. febr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem írtam hogy beszélgessünk aztán meg is lett a probléma oka. A súlyfelesleg. Dolgozd le ezt jó tanácsként írom.
2020. febr. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem derogálni akarlak kedves kérdező de ilyen hozzáállással mégis mit vársz? Seemmit nem teszel azért hogy kapcsolatod legyen. Sehova nem jársz ahol megismerhetnének, semmit nem fejlesztesz magadon, az egész kérdésedből sugárzik a tehetetlenség és az önsajnálat. Szerinted majd rádtör a szőkeherceg? És ha netán igen, ő nem fog rádunni két hét alatt?

Amire neked szükséged lenne:

- kommunikácio és önbizalomfejlesztés. Pszichológus, tréningek, csoportok, toastmasters összejövetelek.

-a külsőd rendberakása: sport, saját stilus megtalalása

-Eljárkálás olyan helyekre ahol megismerhetnek. Nem szeretsz bulizni? Társastánc, kirándulocsoportok, társasjátékklub stb

2020. febr. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!