Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ha egy férfi bruttó 500,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha egy férfi bruttó 500, 000 HUF (nettó 332,500 HUF) alatt keres akkor nem tudtok vele komoly párkapcsolatot elképzelni?

Figyelt kérdés
2020. febr. 1. 07:04
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Ketten meg lehet élni 280-ból. 140 elmegy albira+rezsire, marad több mint 4500ft egy napra. Ha nincs káros szenvedélyük, költséges hobbijuk, akkor elég. Gyereket viszont nem lehet vállalni ennyiből. Vagyis lehet, de nem marad pénz különórákra, sportra, hobbira, gyógyszerre, megtakarításra, hogy ne a nulláról kelljen indulnia 18 éves korában.
2020. febr. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
3%
Nagyon jól kell kinézned ahhoz, hogy ilyen fizetéssel nőd lehessen.
2020. febr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Most jut eszembe, hogy a párom (akivel lassan 4 éve együtt vagyok) nettó 200-at keres. Akkor megyek és szakítok vele... :D :D
2020. febr. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
0%

#23 Senki nem mondta hogy szakíts vele, a te dolgod hogy inkompetens, tanulatlan, piacképtelen párt választottál.


És az pedig rossz duma hogy aki jól keres annak nincs élete. Szerintem egy kreatív, ambiciózus ember kevesebbet dolgozik mint aki csak húzza az igát, és 3-4x annyit megkeres. Igen, kellhozzá ész, bátorság, kompetencia, versenyképesség, de ezt ne kelljen már szégyellni.

2020. febr. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
95%
Az ocsem kb 290 korul keres DE van kocsija,sajat lakasa es hosszutavu kapcsolatai-most eppen nosulni keszul szal nyugodtan kijelenthetem h ennek semmi jelentosege. En 1 millio felett keresek, a ferjem pedig ennek tobbszoroset szoval ugyan fogalmam sincs hogy lehet 290 bol kijonni de azt tudom h sztem veled nem a penz hianya miatt nem jonnek ossze.
2020. febr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, ha egy nő bruttó 500, 000 HUF (nettó 332,500 HUF) alatt keres akkor nem tudsz vele komoly párkapcsolatot elképzelni?
2020. febr. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Nulla forint jövedelemmel is lehet csajod, ha jól nézel ki.
2020. febr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 cseppszi ***** válasza:
100%
Aki bármivel dicsekszik, vagy erre keres párt annak felőlem lehet bármennyi fizetése , akármilyen kocsija (Enrike Bugattit is elhajtottam a frászba) és bármekkora kastélya az akkor se kéne ha aranyból lenne a farka. Ha nincs agya , szive , lelke akkor nálam kapcsolatot se kezdhet.
2020. febr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ha ennél kevesebb a gázsi, akkor cseszheti a kémiát, meg a sármot, le se szarom....


Ilyen választ vártál, vagy mi? Mert ez így nettó marhaság.


Felőlem kereshet valaki ennyit, vagy többet, ha amúgy egy soviniszta tapló, vagy jobb esetben nem az én zsánerem, nem egyeznek a terveink,akkor se fog kelleni, ha dobálják. Bár az is lehet, én se kellenék neki akkor sem, amit nem sajnálok.

2020. febr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

"#23 Senki nem mondta hogy szakíts vele, a te dolgod hogy inkompetens, tanulatlan, piacképtelen párt választottál."


És olyan ember, hogy semmiért le nem cserélném, kedves 24-es. :))

A két diplomát és ezt a hivatást sajnos ennyire becsül meg az állam, egy más korban vagy más helyen valószínűleg arányaiban nem ennyit keresne. Pusztán provokációnak jó ostobaságodat támasztja alá, hogy "piacképtelennek" és tanulatlannak" gondolod ezek szerint az összes tanárt - beleértve az egyetemi tanárok jó részét is -, a magánpraxis nélküli orvosokat, meg úgy nagyjából mindenkit, aki nem a versenyszférában dolgozik, lásd pl. Aldi-pénztárosokat.. :))

2020. febr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!