Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ha egy férfi bruttó 500,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha egy férfi bruttó 500, 000 HUF (nettó 332,500 HUF) alatt keres akkor nem tudtok vele komoly párkapcsolatot elképzelni?

Figyelt kérdés
2020. febr. 1. 07:04
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
2%
Havi nettó 500 k alatt manapság szóba se állnak veled a "hölgyek". Max vidéken.
2020. febr. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
19%

140? El nem tudom képzelni hogy él meg valaki annyiból, komolyan. Hogy? Most vettem lakást, csak a felujitásra elmegy 5 milla úgy hogy én szervezem a munkát, es igy is földhöz ver pedig ezt 6-8 honap alatt visszakeresem. 140bol egy forintot nem lehet semmire eltenni. 3 euró alatti órabér. Hogy?


Op: szerintem 250 feletti nettoval lehet mar mit kezdeni HA a lakhatásra nem kell költeni. Ha igen, akkor rögtön 100-140 ugrik.

2020. febr. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
12-es, úgy, hogy én is megkeresek ugyanannyit. Nem pedig otthon lógatom a lábam. De saját lakásunk talán sose lesz, majd max babaváró hitelből. Addig marad az albérlet.
2020. febr. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
42%

Mégis, honnan tudjam ezt az ismerkedés szakaszában? Az, hogy valaki 200 nettót vagy 600 nettót keres, nem olyan látványos különbség, hogy rögtön Armani öltönyben járkáljon és folyton a budai várba menjünk vacsorázni limuzinnal. A pontos fizetésre meg (szerintem) nem szokás rákérdezni, így kb sosem, max akkor, amikor felmerül az összeköltözés, közös kassza gondolata, és addigra meg már azért nevezhetjük komoly párkapcsolatnak a kapcsolatot.


Az más kérdés, hogy Budapesten szerintem ez egyáltalán nem irreális. Az én bruttóm csak egy picivel magasabb az 500-nál, és ehhez semmi extra energiabefektetést nem kellett tennem, nincs semmi különleges képességem, diplomaszerzés után mentem rögtön egy multihoz dolgozni, és bumm. Jó, tudom, nem dolgozhat mindenki multiknál, elismerem, de azért szerintem nem lehetetlen más területen elérni ugyanezt (most elképzelem, hogy egy sima vízszerelő vagy egy burkoló mennyire el van havazva folyamatosan, és mekkora pénzeket kérnek el a munkájukért, bőőőőven több jut nekik bruttó 500-nál, és a legtöbben még magyarul se beszélnek szépen, nemhogy bármilyen más idegen nyelven).

Vidéken meg lehet, hogy a bruttó 500 nem annyira általános fizetés, de ott az alap életköltségek is kisebbek (gondolok itt albérlet, lakás, akármi), szóval ott kevesebb pénzért mondhatni többet kapsz, ez gyanítom a párkeresésben is szempont.


26/N

2020. febr. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
15%
Az én fizetésem nettó 2M felett van. De ezt max itt a névtelen fórumon vallom be névtelenül, amúgy senkinek semmi köze hozzá. Nőnek pláne nem mondom meg, nem kellenek az aranyásók. Nem is hivalkodom, igazság szerint most autóm sincs, tömegközlekedéssel meg shared carral járok. Csak egy ilyen egyszerű srác vagyok. Ezt csak azért mondom, mert nem értem a te fizud hogy jön elő, de ne jöjjön. Normális nőt nem érdekli.
2020. febr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
95%
Mesélek valami extrém hihetetlent. A páromnak jelenleg nincs munkája és vele vagyok🤷‍♀️
2020. febr. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
24%
#17 Gratu a párodhoz! XD
2020. febr. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
91%
Nekem kb az volt a merce h ne keressen a pasim sokkal kevesebbet mint en. Szuleim kapcsolata tobbek kozt ezert ment tonkre, anyam sokkal tobbet keresett, es ez sztem mindkettőjüket zavarta. Mostani parommal ugyanannyit keresunk de neki jobb elorelepesi lehetosegei vannak, es celja h annyit keressem h adott esetben egy csaladot el tudjon tartani egyedül. En ezt nem vartam el tole de jol esik h ha komolyra fordul a dolog neki is komoly szandekai vannak
2020. febr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
nekem vannak ismerőseim, akik nagyon sokaz keresnek és szégyenletes amikre költik el a pénzt. tényleg siralom látni, hogy ilyen mértékű pénzek eredménye msaját kényelem. szerintem kiábrándítöbb nagy erőforrásokról felelőtlenül döntő ember. mert sacc miatuk ilyen a világ amilyen.
2020. febr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Az sem mindegy mennyi munkával keres az ember X összeget. Mert lehet jól hangzik a bruttó 500+ ezres fizetés, de ha cserébe semmi szabadideje nincs az illetőnek ugyanúgy tönkremegy a kapcsolata.
2020. febr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!