Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem képes 10 per 9 nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képes 10 per 9 nő megmondani az adott férfinak, ha nem tetszik? Miért hitegetik adott esetben? És miért adnak kétértelmű válaszokat, vagy csak letiltanak szó nélkül. Ez a csávó 15:30 nél is ezt mondja.

2020. jan. 31. 21:29
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
komoly sztorik, ezek szerint itt minden nő útszéli, 8 osztályt végzett iszákos munkásokkal randizik, mert értelemes (tanult) ember nem fog a lakása elé járkálni, meg büdös ribizni
2020. febr. 1. 10:32
 22/26 anonim ***** válasza:
96%
Pedig hasonlo gyokernek tunsz hogy errol elemzel videokat
2020. febr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
tanult ember szerinted nem lehet ideggyenge? gyilkos is akár? ne fárassz már
2020. febr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező. A többség, akivel randiztam és nem viselte férfiként a visszautasítàst, diplomàs volt. Az egyik akinek 2 is volt ( sokat dicsekedett is vele, és lenézett engem amiért nekem nincs) , ő volt a legtahóbb. Őt pl ezért utasítottam el. Ez nem attól függ, hàny iskolàt végzett valaki, hanem a személyiségétől. Irtó buta vagy, ha azt hiszed, hogy egy tanult ember nem lehet ilyen.
2020. febr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
90%-ban nem. Vagy azt a két diplomájáét vette apuka pénzén, vagy fizettették neki a sulit. Nekem is közgázon ismerősöm, minden vizsgán távol volt, délután ment be a tanárok szobájába és minden 4 essel jött ki, ahol 80%-os volt a bukási arány és pár ember ment csak át szolid kettessel. Minden nap atomrészegre itta magát, 4 essel végezte el az 5 évese egyetemet. Munkát soha nem talált a szakmájában, mert alkalmatlan volt mindenhol erre. Apja vállalkozásában dolgozik a mai napig. Ja és full agresszív volt. De ez 100 ból 1 eset.
2020. febr. 1. 19:41
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Làtom hiàba ír bàrki bàrmilyen tapasztalatot, csak azt a vàlaszt fogadod el, amit olvasni akarsz. Így teljesen felesleges volt feltenned a kérdést.
2020. febr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!