Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem képes 10 per 9 nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képes 10 per 9 nő megmondani az adott férfinak, ha nem tetszik? Miért hitegetik adott esetben? És miért adnak kétértelmű válaszokat, vagy csak letiltanak szó nélkül. Ez a csávó 15:30 nél is ezt mondja.

2020. jan. 31. 21:29
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
engem nem érdekel az indok, meg hogy miért meg kik csinálják, ezt csinálják...eddig egy ember volt, aki tudomásul vette azzal az indokkal, hogy nem ismerkedem neten (fb).de lehet, hogy csak azért, mert közben rájött, hogy tesóm haverja....
2020. jan. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
86%
A szó nélkül letiltásban mi a nem egyértelmű, kérdező?
2020. jan. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

A szó nélkül letiltásban mi a nem egyértelmű, kérdező?


nem, humánus, gerinctelen. De ha megmondod hogy nem, akkor van vér a ....Ennyi szerintem.

2020. jan. 31. 22:16
 14/26 anonim ***** válasza:
92%
Mindenki értelmes embernek tartja magàt aztàn egy részük mégis idiótàn viselkednek. Szerencsére kevés ilyen volt, akit én utasítottam vissza mert nem vették le h nem lesz belőle semmi, bàrmilyen gyengéden is próbáltam minimum letiltàs lett a vége, de àltalàban még be is szóltak. Ellenkező esetben én megértem azonnal ha nem úgy alakul, esetleg egyszer bepróbàlkozom aztàn ha nem reagàl elfogadom és nem keresem.
2020. jan. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
92%

Azért mert ha őszinte egy nő, és megmondja, hogy ez a helyzet, akkor 10/9 pasi vàlogatós, felszínes büdösqurvànak van béllyegezve. Tapasztalat.

Holott szimplàn a legtöbb ember csak nem igénytelen, hogy olyannal jöjjön össze akihez kicsit se tud vonzódni- csak azért, hogy legyen valakije.

2020. jan. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
94%

Én többnyire korrektül megmondtam mindig, az alábbi reakciókat kaptam:

-jó, igazából én sem akartam veled lenni és rám tette a telefont :D

-közölte, hogy hulkká változott azért mert nemet mondtam és utána titokban a lakásomhoz járkált. Ez ijesztő.

-volt amelyik ler***cozott és közölte, hogy sajnál minden fillért amit rám pazarolt (2x randiztunk, abból egyszer egy mekiben...)

-volt aki megfenyegetett, hogy valami nagyon kellemetlent fog csinálni amiért elutasítottam és még lenne pár sztorim.

Ne haragudj de ilyen színvonal mellett, a ghosting és az ignorálás az ami a legkevesebb fejtörést okoz...

2020. jan. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
88%

Hogy hitegetnek? Talán rád mosolyognak és beszélnek veled? Az nem hitegetés. A hitegetés az, ha azt mondanák, hogy majd a következő hónapban próbáld újra. Senki nem köteles neked beszámolni arról, hogy nem akar veled járni.

Hivd el randira. Ha igent mond, oké, ha nem, akkor hanyagold. Ennyi.

Képzled, a nők nem úgy élik az életüket, hogy azonnal, minden velük beszélgető férfinek kinyilatkozzák a párkapcsolati szándékukat.


Szánalmasak vagytok, mindent jelnek vesztek, kezdve onnan, hogy valaki kedves avgy leül melléd a villamoson.


Ha valakit érdekelsz, azt úgyis észre fogod venni, de nem kell nem létező jelekbe belemagyarázni mindent.

2020. jan. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem te kuldtel el a halalf@@szara tegnap a kerdesem miatt ,amiben az allt hogy miert hisztiznek a ferfiak ha erzekelik hogy buko a helyzet 😃
2020. jan. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

🤔Lássuk,mi történt 10/10 esetben,amikor megmondtam:

-Elhordott minden büdös k.nak,majd tiltott

-Siman csak tiltott

-Kaptam egy/több fotót a farkarol "hogy lássam,mit veszitek".

-Kifejtette,hogy elszállt h.lye pi.a vagyok, és az én koromban(37) igenis orulnom kéne a hatvanas,fogatlan,büdös bacsiknak

-Megfenyegetett,azzal,hogy mindent tud, rolam IP cím alapján, és pokollá fogja tenni az életem

Talán ezért.Nem mellesleg nem kerestem társat, ok kezdemenyeztek,ki tudja milyen indíttatásból,és ezt rögtön az elején leírtam ezt nekik.

2020. febr. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
89%

Béna alacsony, dagi srácokat én azonnal tíltani szoktam!


19/L

2020. febr. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!