Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ilyen gáz ha hazudok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen gáz ha hazudok?

Figyelt kérdés

Munkatársaimmal feljött a téma, és nagyon nem értettünk egyet.

Ismerkedésnél ha a nő azt mondja, hogy komoly kapcsolatot akar akkor azt mondom, hogy én is. Azt mondom van jogsim, meg hogy nem élek anyámmal. Meg hogy vállalkozó vagyok (a mai világban ezt úgy is bármire rá lehet húzni). Egy picit füllentek.


És a másik nézőpont, hogy ha szexelni akarnék azt mondjam, hogy én most nem keresek komoly kapcsolatot. Megmondani hogy ha nincs munkám, pénzem, anyámnál lakok stb. Mert lehet hogy a végén jófejnek tart.


Én mondtam, hogy ez egy hülyeség. A nőknek egy illuzio kell, egy ideális férfi. Ha kiderül a hazugság, legalább dugtál egy jót. Egyébként a nőknél a smink is egy illuzio.


Én egy nő helyében sem szexelnék olyannal aki az anyjával él.


27 F



2020. jan. 31. 02:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy gáz, legyél csak egy jellemtelen hazug kis geczi, ugyan kinek ártasz ezzel? Megsúgom - magadnak, mert egyszer beleszeretsz valakibe, megszerzed a hazugságaiddal, aztán kiderül az igazság, páros lábbal fog kirúgni, te meg itt fogsz sírni, hogy minden nő szemét. Remélem veled és a hasonlókkal tényleg mindenki szemét lesz, mást nem érdemeltek.
2020. jan. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen hazugságokkal nem hinném, hogy nagy sikered lenne, bár szexig talán eljuthatsz. Olyan hazugságokkal lehet elvarázsolni a női fejeket, amik kifejezetten kíváncsivá és érdeklődővé teszi a nőket, ami különleges színben tüntet fel téged, amivel egyedivé hazudhatod magadat.


Hogy miért is írom ezt?

Sajnos ezt tapasztalom, hiszen abba elég belegondolni, hogy a társkeresőkön, badoo, tinder stb avval állnak szóba a nők, akik valamilyen kivételes módon leveszik őket a lábukról, itt jönnek a különlegességek, egyediségek. Lássuk be azt, hogy annyi egyedi és különleges ember nincsen, nincsen igazán sok ember akinek az élete az izgalmakból állna és evvel eufórikus lázban tudná tartani a nőt.


Természetesen, ha külön megkérdezed azt, hogy milyen pasira vágyik, teljesen ellentétes válaszok érkezhetnek.

Szeretőt is sokan azért tartanak, mert igazlmasnak élik meg ezt a fajta kapcsolatot, azért nem hagyják ott a párjukat mert biztonságot nyújt nekik. A biztonságot nyújtó meg nagy izgalmakat nem tud nyújtani, hiszen a biztonság az kiszámítható és ebből fakadóan egyhangú, hiszen nem változatos.

2020. jan. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradt az, hogy ez csak egy megfigyelés és pár alapvető pszichológiai törvényszeruség. A lelkiismeretem nem bírná azt, hogy manipulátorként szórakozzak.
2020. jan. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Én tudom, hogy egy nulla vagyok annak is tartom magam.


ezért is van 2 lehetőség vagy maradni itt

vagy hazudni és akkor legrosszabb esetben is marad a nulla nő, jobb esetben így 1-2 szex. kapcsolatra meg semmi, ugyan ki akarna járni egy ilyen emberrel??


tudom jól hogy senki

2020. jan. 31. 22:49
 15/16 anonim ***** válasza:

De nem azért vagy nulla, amiért gondolod. Másoknak alakul komoly kapcsolata akkor is, ha 27 évesen még otthon laknak. Az a baj, hogy nem vagy törekvő, nincsenek céljaid, illetve nem a szinteden keresgélsz. A nőknek nem egy illúzió kell, hanem egy megbízható, stabil férfi aki szereti őket és aki komolyan tervez velük.

A sminket összekeverni a hazugsággal pedig orbitális hülyeség, tehát még buta is vagy. Ilyen alapon a férfiaknak ott a szakáll: a volt férjemnek alig van álla, de ez évekig nem derült ki a gondosan formázott kecskeszakáll miatt. Ami amúgy marha jól állt neki. Mostanában borotválja, és szörnyű....

Az, hogy valaki hogy öltözik fel, az nem illúzió, hanem stílus. Erre éppen te is szert tehetnél....

2020. febr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Legrosszabb esetből kifelejtetted a karmát.

Most csak 27 éves vagy, de később más élethelyzetekben még súlyosabb következmények vannak. Majd azt hazudod, nem vagy házas, nincs családod, barátnőd, fertőző betegséged.

Ezekből még büntetőügy is lehet.

Eddig milyen svindlijeid voltak? Munkában, iskolában, stb.?

2020. febr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!